lensas armstrongas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lensas armstrongas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lensas armstrongas“.

L. Armstrongas pašalintas iš dviračių sporto visam gyvenimui

JAV dviratininkas Lensas Armstrongas (Lance Armstrong) neteko visų septynių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ nugalėtojo titulų. Jis taip pat pašalintas iš dviračių sporto visam gyvenimui. Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) patvirtino JAV antidopingo agentūros (USADA) skirtas sankcijas buvusiam dviratininkui.
2012-10-22

I.Konovalovas laimėjo paskutinįjį „Giro d‘Italia“ etapą!

Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas sekmadienį laimėjo 92-ųjų daugiadienių lenktynių „Giro d‘Italia“ paskutinįjį, 21-ąjį etapą - 14,4 km atskiro starto lenktynes Romoje. 23-ejų metų Lietuvos čempionas, atstovaujantis Šveicarijoje registruotai „Cervelo“ komandai, distanciją įveikė per 18 min. 42 sek. (vid. greitis - 46,203 km/h). I.    Konovalovas tapo antruoju lietuviu, kuriam pavyko laimėti antrųjų pagal prestižą (po „Tour de France“) daugiadienių lenktynių etapą.
2009-05-31

I. Konovalovas debiutuos „Giro d‘Italia“ lenktynėse

Šeštadienį Italijoje prasidėsiančiose 92-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Giro d‘Italia“ dalyvaus vienintelis Lietuvos dviratininkas - Šveicarijoje registruotai „Cervelo“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas. 23-ejų metų lietuvis debiutuos šiose prestižinėse lenktynėse. Šiemet sukanka 100 metų nuo pirmųjų „Giro“ lenktynių.
2009-05-08

Vėžį įveikęs L. Armstrongas tikis vėl laimėti „Tour de France“

Legendinis JAV dviratininkas Lensas Armstrongas kitais metais nusprendė grįžti į didįjį sportą. Jis nori aštuntą kartą laimėti prestižiškiausias daugiadienes dviračių lenktynes „Tour de France“. Anot dviratininko atstovų, JAV atleto antra ar trečia vietos nedomina - Lenso planuose - tik pergalė. 36-erių metų L. Armstrongas, laimėjęs kovą prieš vėžį, žurnalui „Vanity Fair“ patvirtino, kad nori grįžti į „Tour de France“ trasas.
2008-09-10

Geriausiais 2003 metų sportininkais žurnalistai išrinko L. Armstrongą ir M. Mutolą

Tarptautinės sporto žurnalistų asociacijos (AIPS), vienijančios 143-ijų pasaulio šalių sporto žurnalistus, surengtoje apklausoje geriausiais 2003 metų pasaulio sportininkais išrinkti JAV dviratininkas Lensas Armstrongas (Lance Armstrong) ir Mozambiko bėgikė Marija Mutola (Maria Mutola). L. Armstrongas pernai penktą kartą laimėjo prestižines "Tour de France" lenktynes.
2004-01-04

Dešimtąjį "Tour de France" etapą laimėjo danas J. Pilis

Prestižinių 90-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Tour de France" dešimtąjį etapą antradienį laimėjo danas Jakobas Pilis (Jakob Piil, CSC), 219,5 km nuvažiavęs per 5 val. 9 min. 32 sek. ir finiše aplenkęs italą Fabijų Sakį (Fabio Sacchi, "Saeco"). Trečias finišavo olandas Bramas de Grotas (Bram de Groot, "Rabobank"). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 49 sek.
2003-07-16

"Tour de France" prologą laimėjo australas B. MakGi

Šeštadienį (07-05) Paryžiuje prasidėjusių jubiliejinių 90-ųjų prestižinių "Tour de France" dviračių lenktynių prologo nugalėtoju tapo australas Bredlis MakG (Bradley McGee) iš prancūzų komandos "fdjeux.com", greičiausiai įveikęs 6,5 km nuo Eifelio bokšto iki karinės mokyklos. Australas įveikė distanciją per 7 min. 26,16 sek. ir tik 0,08 sek.