leeds

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leeds“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leeds“.

„Leeds“ ir „Inter“ susidomėjo PSG puolėju

PSG puolėjas, kuris praėjusiame sezone Prancūzijos pirmenybėse įmušė 12 įvarčių, sudomino „Leeds“ ir Milano „Inter“. Kalbama apie Arnaud Kalimuendo, kuris pernai rungtyniavo „Lens“ ekipoje nuomos pagrindais. Pasak šaltinių, pats dvidešimtmetis futbolininkas yra pasirengęs peržiūrėti visus pasiūlymus, nes nemato karjeros perspektyvos PSG klube. Skelbiama, kad Christophe Galtier, netrukus tapsiantis PSG treneriu, norėjo sutarties su žaidėju. Treneris tuomet darbavosi „Nice“ klube.
2022-06-30

Įspūdingas „Man Utd“ startas Anglijoje: Bruno Fernandeso 3 įvarčiai ir 4 Paulo Pogbos perdavimai

Šeštadienį įspūdinga pergale naująjį Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjo „Manchester United“ ekipa, kuri namuose net 5:1 sutriuškino „Leeds“ futbolininkus. „Man United“ ekipą į priekį 30-ą minutę po puikaus Paulo Pogba perdavimo išvedė Bruno Fernandesas. Nors antrojo kėlinio pradžioje Luke‘as Aylingas rezultatą išlygino, tačiau tada „Man United“ prapliupo įvarčiais ir pelnė jų dar keturis.
2021-08-14

„Tottenham“ sugrįžo į pergalių kelią „Premier“ lygoje

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygoje 3:0 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Harry Kane’as 29-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metų baudinį ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Heungas Min Sonas 43-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino komandos pranašumą 2:0. Toby Alderweireldas 50-ąją minutę kampinio metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas ...
2021-01-02

„Leicester City“ išvykoje susitvarkė su „Leeds United“

Brandono Rogerso vadovaujama „Leicester City“ komanda Anglijos „Premier“ lygos septintajame ture iškovojo rezultatyvią pergalę išvykoje. „Leicester City“ 4:1 patiesė „Leeds United“ futbolininkus. Po vieną įvartį nugalėtojams pelnė Harvey Barnesas ir Jamie Vardy, dukart pasižymėjo Yuri Tielemannsas. Puolėjas J. Vardy į savo sąskaitą įsirašė ir rezultatyvų perdavimą. Lydso klube vienintelį įvartį pelnė po kampinio pelnė Stuartas Dallasas.
2020-11-02

Granata rankose ir treniruotė medyje: treneris, apie kurį bus kuriami filmai

Futbolo pasaulyje sirgaliai randa pačių įvairiausių asmenybių, kurių gyvenimą gaubia ir juokingos, ir sunkiai paaiškinamos istorijos. Tačiau Anglijoje yra vienas žymus futbolo treneris, apie kurį gerbėjams verta žinoti daugiau. Turbūt ateityje apie jį bus pastatytas dar ne vienas filmas, rašo BBC. Galbūt sirgaliams teko girdėti apie tai, kad Marcelo Bielsa grasino savo komandos rėmėjams rankine granata.
2020-11-02

„Ryanair“ atidaro naują kryptį iš Vilniaus į Leedsą

Airijos skrydžių bendrovė antradienį pranešė, kad nuo žiemos sezono pradės skrydžius iš Lietuvos sostinės į Jungtinės Karalystės Leedso Bradfordo oro uostą. Skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę. Bilietus jau galima užsakyti skrydžiams iki kitų metų kovo 21 d. Bendrovė praneša iki ketvirtadienio vidurnakčio išparduodanti bilietus skrydžiams iki spalio 26 d. už kainą, kuri prasideda nuo 28 eurų.
2020-09-22

Išrinko nekenčiamiausią Anglijos futbolo klubą: prieš jį – 117 skanduočių

„English Football Statistician“ paskyra „twitter“ tinkle nusprendė kitu kampu pažiūrėti į nekenčiamiausių Anglijos futbolo klubų sąrašą. Šį kartą sąrašas sudarytas ne apklausiant futbolo sirgalius, o įvertinant jų skanduotes. Pasirodo, kad daugiausiai priešiškų skanduočių iš varžovų fanų – net 117 – yra sulaukęs „Leeds United“ klubas.
2020-05-28

Peštynės Anglijoje – treneris savo komandai liepė specialiai praleisti įvartį

Sekmadienį Anglijos futbolo „Championship“ čempionate užfiksuotas neeilinis įvykis. Vienintelėse dienos rungtynėse „Leeds“ namuose sužaidė lygiosiomis 1 – 1 su Londono „Aston Villa“ klubu. 72-ąją susitikimo minutę abiejų komandų žaidėjai kibo vieni kitiems į atlapus, kai stadiono šeimininkai pelnė negarbingą įvartį. „Aston Villa“ futbolininkas Jonathanas Kodjia patyrė traumą, o jo komandos draugai tikėjosi, kad varžovai išspirs kamuolį į užribį.
2019-04-29

Th. Henry pelnė pergalingą „Arsenal“ įvartį Anglijos taurės turnyre

Senas arklys vagos negadina - šį lietuvišką posakį patvirtino Thierry Henry, sugrįžimo mače pelnęs pergalingą įvartį Londono „Arsenal“ ekipai Anglijos taurės trečiojo etapo mače su „Leeds“. 34 metų prancūzas, priklausantis JAV klubui Niujorko „Red Bulls“, du mėnesius vilkės sostinės komandos marškinėlius, kol užjūryje yra tarpsezonis.