Šeštadienį įspūdinga pergale naująjį Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjo „Manchester United“ ekipa, kuri namuose net 5:1 sutriuškino „Leeds“ futbolininkus.

„Man United“ ekipą į priekį 30-ą minutę po puikaus Paulo Pogba perdavimo išvedė Bruno Fernandesas.

Nors antrojo kėlinio pradžioje Luke‘as Aylingas rezultatą išlygino, tačiau tada „Man United“ prapliupo įvarčiais ir pelnė jų dar keturis.

Įspūdingai žaidė P.Pogba, kuris viso rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie keturių iš penkių „Man United“ šiose rungtynėse pelnytų įvarčių.

52-ą minutę pasižymėjo Masonas Greenwoodas, 54-ą ir 60-ą – B.Fernandesas, o 68-ą – Fredas.

P.Pogba tapo tik septintuoju žaidėju „Premier“ lygos istorijoje, kuris per vienerias rungtynes atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Prieš tai tą padarė Dennisas Bergkampas, Jose Antonio Reyesas, Cescas Fabregas, Emmanuelis Adebayoras, Santi Cazorla ir Harry Kane‘as.

Praėjusį sezoną P.Pogba per 26 lygos rungtynes buvo atlikęs tik 3 rezultatyvius perdavimus.

Primename, kad prieš šias rungtynes „Man United“ pranešė, kad oficialiai įsigijo Raphaelį Varane.