Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygoje 3:0 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Harry Kane’as 29-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metų baudinį ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Heungas Min Sonas 43-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino komandos pranašumą 2:0.

Toby Alderweireldas 50-ąją minutę kampinio metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Stevenas Bergwijnas 63-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Illanas svečių vartininkas Meslieras meistriškai atrėmė kamuolį.

Šeimininkai išlaikė pergalingą persvarą ir po trijų nelaimėtų mačų lygoje šventė pergalę.