Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „landonas donovanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „landonas donovanas“.

Jungtinių Amerikos Valstijų futbolo lygos žvaigždė Landonas Donovanas pripažino, jog yra sulaukęs keleto pasiūlymo iš Europos klubų ir yra pasirengęs juos apsvarstyti. „Tikrai buvo nemažai susidomėjusių mano paslaugomis, dabar reikia šiuos pasiūlymus apsvarstyti ir žiūrėti, kas atsitiks, – teigė L. Donovanas. – Manimi domisi keletas komandų“. 28-erių metų L. Donovanas yra siejamas su persikėlimu į „Everton“ arba „Manchester City“. Puolėju taip pat intensyviai domisi ir būrys „Serie A“ ekipų.

„Man City“ akiratyje – Landonas Donovanas

"Man City" strategas Roberto Mancini pripažino, kad norėtų savo komandoje matyti Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinės lyderį Landoną Donovaną. Kalbėdamas prieš draugišką mačą su Lisabonos "Sporting" specialistas pripažino, jog Los Andželo "Galaxy" puolėjas yra kandidatų sąraše. "Turime palaukti ir žiūrėti, kas nutiks,- sakė Mancini. - Rinka yra atvira iki rugpjūčio pabaigos. Tai, kad sandoris įvyks, yra realu, nes Donovanas - geras futbolininkas.
2010-07-22

Davido Beckhamo klubo lyderis susirgo kiaulių gripu

Jungtinių Amerikos Valstijų bei Los Andželo „Galaxy“ klubo, kuriame rungtyniauja ir anglų žvaigždė Davidas Beckhamas, puolėjui Landonui Donovanui po atliktų tyrimų nustatyta, jog jis yra užsikrėtęs kiaulių gripu. „Aš kažką pajutau jau sekmadienį - Majamyje,“ - sakė 27 metų futbolininkas. „Pasijutęs dar blogiau, nuėjau pas gydytoją, kad išsiaiškinčiau viso to priežastis.
2009-08-14

Brazilai išplėšė pergalę ir FIFA Konfederacijų taurę

Neįtikėtino scenarijaus FIFA Konfederacijų taurės turnyro finale triumfavo Brazilijos futbolininkai. Jie po pirmojo kėlinio nuo JAV rinktinės atsiliko 0:2, bet antroje mačo pusėje įmuš net tris įvarčius ir tapo turnyro nugalėtojais. Nors finalinių rungtynių favoritais buvo laikyti brazilai, susitikimas jiems prasidėjo labai nesėkmingai: jau 10 minutę amerikiečiai po Clinto Dempsey smūgio išsiveržė į priekį, o 27 min.
2009-06-28

Italijos rinktinė subombardavo JAV gynybą smūgiais iš toli

Vakar vėlai vakare buvo sužaistos ir antrosios FIFA Konfederacijų taurės turnyro, vykstančio Pietų Afrikos Respublikoje, B grupės rungtynės. Jose susitiko pasaulio čempionė Italijos rinktinė ir JAV. Nors amerikiečiai pirmieji pelnė įvartį, italai antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę 3:1 (0:1). Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu žaidimu ir abiejų komandų atakomis, tačiau joms trūko tikslumo.
2009-06-16

Kontroliniuose futbolo mačuose – meksikiečių pergalė ir Argentinos lygiosios

2010 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyrui besirengianti Meksikos rinktinė sekmadienį draugiškose rungtynėse JAV 4:0 (4:0) sutriuškino Peru vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Fernando Enrique Arce Ruizas (6 ir 28 min.), po vieną - Andresas Guardado (9 min.) ir Carlosas Alberto Vela (21 min.). FIFA reitingo lyderės Argentinos futbolo rinktinės kontrolinis mačas sekmadienį išvykoje su JAV komanda beveik 79 tūkst.
2008-06-09

JAV futbolo rinktinė nugalėjo Ekvadoro vienuolikę

Sekmadienį draugiškose futbolo rungtynėse JAV rinktinė namuose 3:1 (1:1) įveikė Ekvadoro komandą, o visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Landonas Donovanas.JAV rintinės kapitonas pasižymėjo jau 35-ą mačo sekundę, o pergalingus įvarčius įmušė 66-ą ir 67-ą minutėmis.Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Felipe Caicedo (11 min.
2007-03-26

JAV futbolo rinktinė draugiškame mače nugalėjo Velso vienuolikę

Pirmadienį draugiškose futbolo rungtynėse Kalifornijos valstijoje JAV rinktinė 2:0 (1:0) įveikė Velso vienuolikę. Įvarčius nugalėtojams mače, kurį stebėjo 26 000 žiūrovų, pelnė Landonas Donovanas (Lendonas Donovanas, 41 min. iš 11 m baudinio) bei Eddie Lewisas (Edis Liujisas, 59 min.). Nuo antrojo kėlinio pradžios svečiai žaidė nepilnos sudėties: po antrojo įspėjimo (49 min.