Vakar vėlai vakare buvo sužaistos ir antrosios FIFA Konfederacijų taurės turnyro, vykstančio Pietų Afrikos Respublikoje, B grupės rungtynės. Jose susitiko pasaulio čempionė Italijos rinktinė ir JAV. Nors amerikiečiai pirmieji pelnė įvartį, italai antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę 3:1 (0:1).

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu žaidimu ir abiejų komandų atakomis, tačiau joms trūko tikslumo. Mačas pagyvėjo 33 minutę, kai po grubios pražangos prieš kovingąjį Gennaro Gattuso raudona kortele buvo nubaustas ir iš aikštės išvarytas JAV rinktinės saugas Ricardo Clarkas.

Tiesa, likę dešimt prieš vienuolika amerikiečiai nesutriko ir 41 minutę išsiveržė į priekį: Gianluigį Buffoną iš 11 metrų baudinio nuginklavo Landonas Donovanas – 1:0.

Vis dėlto po pertraukos italai padidino savo apsukas ir subombardavo amerikiečių gynybą fantastiškais smūgiais iš toli: 58 minutę pasižymėjo Giuseppe Rossi, o 72 minutę rezultatą saviškių naudai persvėrė Daniele De Rossi – 2:1.

Pačioje susitikimo pabaigoje trečią vinį į JAV karstą po gražios kombinacijos įkalė Giuseppe Rossi, taip užtvirtinęs italų pergalę rezultatu 3:1.

Priminsime, kad kitose B grupės rungtynėse Brazilija tik po 90 minutę pelnyto Kaka įvarčio dramatiškai 4:3 palaužė Egipto vienuolikę.