kroatijos futbolo rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kroatijos futbolo rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kroatijos futbolo rinktinė“.

„Euro 2024“ atranka: Kroatija pagriebė bilietą į čempionatą, graikai nutraukė prancūzų pergalių seriją

Antradienio vakarą sužaistos paskutinės atrankos į 2024 metų Europos futbolo čempionatą rungtynės, po kurių paaiškėjo 21 iš 24 čempionate žaisiančių rinktinių. Paskutinį bilietą atrankos varžybose iškovojo Kroatijos rinktinė. D grupėje žaidę kroatai viską išsprendė patys 1:0 nugalėdami Armėnijos futbolininkus. Pergalę jiems lėmė Ante Budimiro įvartis.
2023-11-21

Prasilaužė į Tautų lygos finalą: Kroatijos rinktinė per pratęsimą nugalėjo Nyderlandus

Kroatijos rinktinė UEFA Tautų lygos pusfinalyje po pratęsimo 4:2 įveikė Nyderlandų futbolininkus ir iškovojo bilietą į turnyro finalą. Luka Modričius 23-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Teunas Koopmeinersas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.
2023-06-15

Kroatų futbolo žvaigždės istorija: vaikystė karo akivaizdoje užgrūdino įspūdingiems pasiekimams

Futbolininkas Luka Modričius mėgaujasi stulbinančia karjera ir yra žinomas visame pasaulyje. Nors kroato sąskaitoje dabar yra ne vienas svarbus laimėjimas, tačiau jo vaikystė buvo tikrai nepavydėtina. Madrido „Real“ ir Kroatijos futbolo rinktinės žvaigždę jau vaikystėje sekė skausmas ir traumos. Kai jam buvo vos šešeri, jo mylimą senelį sušaudė serbų smogikai. Dėl to L. Modričius turėjo gyventi kaip pabėgėlis savo karo draskomoje tėvynėje.
2022-12-26

Naujausiame FIFA reitinge – nuostabus Maroko pakilimas ir nuviliantis Lietuvos rezultatas

Prabėgus Katare vykusiam Pasaulio futbolo čempionatui, FIFA sudarė naują nacionalinių komandų reitingą. Jame – įspūdingas Pasaulio taurėje nustebinusio Maroko šuolis ir liūdinantys Lietuvos rezultatai. Nepaisant to, kad laimėjo 2022 m. pasaulio čempionatą, Argentina neužėmė aukščiausios vietos naujausiame reitinge. Pasaulio čempionai pakilo į antrąją vietą, ir vis dar atsilieka Brazilijos, kuri ketvirtfinalyje krito po baudinių. Europos šalys karaliauja likusiose dešimtuko vietose.
2022-12-23

Jautri akimirka: tėvo glėbyje iškovota bronza džiaugęsis 37-erių Modričius prasitarė apie planus rinktinėje

Bronzos medalį su Kroatijos futbolo rinktine pasaulio futbolo čempionate iškovojęs 37-erių Luka Modričius neketina sustoti. Po pergalingų rungtynių su Maroku duodamas interviu Kroatijos nacionalinei televizijai HTV ekipos kapitonas prasitarė turintis nebaigtų darbų rinktinėje ir viliasi rungtyniauti Tautų lygos finalo ketverte 2023-ejų vasarą, kur taip pat pateko Olandijos, Ispanijos ir Italijos vienuolikės.
248
2022-12-17

Marokiečius išvarginę kroatai nurėškė bronzą pasaulio čempionate Katare

Šeštadienio vakarą Kroatijos futbolo rinktinė iškovojo bronzos medalį antrame pasaulio futbolo čempionate iš eilės ir trečią istorijoje. 2018 m. planetos pirmenybių vicečempionai „Lusail“ arenoje po įnirtingos kovos 2:1 (2:1) įveikė Maroko vienuolikę. Rungtynės prasidėjo kiek netikėtais Maroko rinktinės trenerio Walido Regrago taktiniais sprendimais. Aukštai kroatus jų aikštės pusėje pradėję spausti marokiečiai parodė, kad šiame susitikime jie kovos tik dėl pergalės.
111
2022-12-17

Kovačičius ir Modričius kalbėjo apie dvi esmines teisėjo klaidas: „Tai pakeitė visas rungtynes“

Antradienio vakare Argentinos rinktinė vykusiame 2022 m. Pasaulio taurės pusfinalyje 3:0 nugalėjo Kroatijos futbolininkus ir iškovojo kelialapį į šio turnyro finalą. 34-ą minutę Julianas Alvarezas buvo pargriautas Kroatijos rinktinės vartininko Dominyko Livakovičiaus, o teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Taip pat už protestus Mateo Kovačičiui buvo parodyta geltona kortelė.
2022-12-14

Modričius apie Kroatijos rinktinę: „Mes turime tokį patį DNR kaip „Real“ komanda"

Luka Modričius palygino Kroatijos rinktinės niekada nepasiduodantį charakterį su Madrido „Real“ komanda prieš laukiančias 2022 m. Pasaulio taurės pusfinalio rungtynes su Argentina. „Galima sakyti, kad mes turime tokį patį DNR kaip Madrido „Real“, nes visada einame iki galo ir niekada nepasiduodame. Noriu sužaisti dar vieną pusfinalį prieš didelę komandą, to noriu, o ne tik pasirodyti prieš žaidėją. Žinoma, Lionelis Messi yra Argentinos rinktinės geriausias žaidėjas.
2022-12-12

Kroatija ir Šveicarija patvirtino savo sudėtis pasaulio futbolo čempionatui

Trečiadienį dar dvi Pasaulio taurės turnyro Katare rinktinės patvirtino savo 26 žaidėjų sąrašus. Šveicarijos rinktinėje dėl traumos neišvysime vartininko Yvono Mvogo, kuris traumą patyrė savaitgalio rungtynėse prieš Paryžiaus „Saint-Germain“. Šveicarija rungtyniaus G grupėje, kartu su Brazilija, Kamerūnu ir Serbija. Kroatijos rinktinėje išvysime tokius žaidėjus kaip Luka Modričius, Ivanas Perisičius, Mateo Kovačičius ir Marcelo Brozovičius.
2022-11-09

Tautų lyga: Modričiaus realizuotas 11 m baudinys padovanojo Kroatijai pergalę prieš prancūzus

Kroatijos rinktinė UEFA Tautų A lygos pirmos grupės rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Prancūzijos futbolininkus. Lukas Modričius jau 5-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį iri švedė Kroatijos rinktinę į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Kylianas Mbappe 55-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.