Kroatijos rinktinė UEFA Tautų A lygos pirmos grupės rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Prancūzijos futbolininkus.

Lukas Modričius jau 5-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį iri švedė Kroatijos rinktinę į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Kylianas Mbappe 55-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Kingsley Comanas 75-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

K.Mbappe 78-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Nikola Vlasičius 88-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Mike‘as Maignanas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Danijos rinktinė po 4 sužaistų rungtynių turi surinkusi 9 taškus ir rikiuojasi grupės viršūnėje. Tuo tarpu Kroatija su 7 taškais žengia antra, Austrija su 4 taškais – trečia, o Prancūzija su 2 taškais – ketvirta, paskutinė.