kristin armstrong

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristin armstrong“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristin armstrong“.

Pasaulio dviračių Taurė: lietuvės lyderės nepavijo

Po sekmadienį Vokietijoje vykusio paskutiniojo Pasaulio dviračių Taurės etapo „Rund um die Nürnberger Altstadt“, kurį laimėjo 27-erių metų olandė Kirsten Wild, iš visų Lietuvos dviratininkių - Rasa Leleivytė užėmė aukščiausią poziciją, tačiau liko pakankamai toli nuo čempionės Marianne Vos. Lietuvių rezultatai paskutiniame etape Vokietijoje vykusiose Niurnbergo lenktynėse, 129 km distancijoje, Urtė Juodvalkytė („Fenixs“) finišavo 34 vietoje, o Modesta Vžiesniauskaitė („Bigla“) – 43 vietoje.
2009-09-13

E. Pučinskaitė finišavo trečia nuo galo

32-ejų metų amžiaus Lietuvos dviratininkei Editai Pučinskaitei nepavyko sėkmingai pasirodyti šiandien vykusiose moterų dviračių atskiro starto lenktynėse. 23,5 kilometrų distanciją nuvažiavusi per 38 minutes 55,37 sekundes mūsiškė tarp 25 sportininkių užėmė kuklią 23-ą vietą. Aukso medalį iškovojo JAV dviratininkė Kristin Armstrong, trasą įveikusi per 34 min. 51,72 sek. Sidabras atiteko britei Emma Pooley, bronza – Šveicarijos atstovei Karin Thurig.
2008-08-13

R. Leleivytė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo devyniolikta

Devynioliktąją vietą sekmadienį Olandijoje vykusiose klasikinėse "Novilon Eurocup Ronde van Drenthe" dviratininkių lenktynėse užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" komandos narė Rasa Leleivytė, o jos ekipos draugė Daiva Tušlaitė nebaigė distancijos. 138,5 km lenktynių nugalėtoja tapo amerikietė Kristin Armstrong, kuriai R. Leleivytė finiše pralaimėjo 2 minutes bei 22 sekundes:    1. Kristin Armstrong (JAV)          3 val. 25 min.
2008-04-14

Planetos dviračių taurės trečiajame etape D. Žiliūtė finišavo 25-a

2008 metų sezono trečiajame pasaulio dviračių taurės etape - 5-osios moterų lenktynėse Flandrijoje - aukščiausiai iš lietuvių pakilusi „Safi-Pasta Zara Manhattan“ komandos narė Diana Žiliūtė užėmė tik 25-ą vietą. Lietuvos dviratininkė lenktynių finiše 44 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai vokietei Judith Arndt, kuri tik finišo spurtu aplenkė amerikietę Kristin Armstrong.
2008-04-06

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Naujojoje Zelandijoje finišavo 45-a

Naujoje Zelandijoje pasibaigusiose šešių etapų daugiadienėse dviratininkių lenktynėse 45-ąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė „Equipe Nurnberger Versicherung“ komandos narė Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 21 minutę bei 42 minutes pralaimėjo lenktynių nugalėtoja tapusiai amerikietei Kristin Armstrong: 1. Kristin Armstrong (JAV)           12 val. 22 min. 16 sek.
2008-03-02

E. Pučinskaitė Naujojoje Zelandijoje finišavo 40-a

Naujoje Zelandijoje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių ketvirtajame etape 40-a šeštadienį finišavo bei į 49-ąją vietą iš 52-osios bendrojoje įskaitoje pakilo „Equipe Nurnberger Versicherun“" komandos narė Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė 124 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe - po 3 valandų 28 minučių bei 52 sekundžių.