32-ejų metų amžiaus Lietuvos dviratininkei Editai Pučinskaitei nepavyko sėkmingai pasirodyti šiandien vykusiose moterų dviračių atskiro starto lenktynėse.

23,5 kilometrų distanciją nuvažiavusi per 38 minutes 55,37 sekundes mūsiškė tarp 25 sportininkių užėmė kuklią 23-ą vietą.

Aukso medalį iškovojo JAV dviratininkė Kristin Armstrong, trasą įveikusi per 34 min. 51,72 sek. Sidabras atiteko britei Emma Pooley, bronza – Šveicarijos atstovei Karin Thurig.

Grupinių lenktynių, kuriose E. Pučinskaitė užėmė 9 vietą, nugalėtoja Didžiosios Britanijos sportininkė Nicole Cooke atskiro starto varžybose finišavo tik penkiolikta.

Už lietuvę lėtesnės buvo tik dvi varžovės - kinė Lang Meng ir Kanados dviratininkė Alexandra Wrublevski.