lang meng

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lang meng“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lang meng“.

E. Pučinskaitė finišavo trečia nuo galo

32-ejų metų amžiaus Lietuvos dviratininkei Editai Pučinskaitei nepavyko sėkmingai pasirodyti šiandien vykusiose moterų dviračių atskiro starto lenktynėse. 23,5 kilometrų distanciją nuvažiavusi per 38 minutes 55,37 sekundes mūsiškė tarp 25 sportininkių užėmė kuklią 23-ą vietą. Aukso medalį iškovojo JAV dviratininkė Kristin Armstrong, trasą įveikusi per 34 min. 51,72 sek. Sidabras atiteko britei Emma Pooley, bronza – Šveicarijos atstovei Karin Thurig.
2008-08-13

D. Tušlaitė dviratininkių lenktynėse Italijoje buvo septinta

Devintą kartą Italijoje vykusiose klasikinėse "Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio" dviratininkių lenktynėse septintąją vietą užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" komandai atstovaujanti Daiva Tušlaitė.Lietuvos dviratininkė 124 km distancijos finiše 42 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai britei Nicolei Cooke:1. Nicole Cooke (D. Britanija) 3:24:13 2. Giorgia Bronzini (Italija) atsiliko 42 sek.