kreida

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kreida“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kreida“.

Skruzdėles išvarykite greitai ir lengvai: štai, kas padės

Daugelis sodininkų turi problemų su kenkėjais, įskaitant skruzdes. Jei norite sužinoti, kaip atsikratyti skruzdėlių sode nenaikinant augalų, čia rasite keletą naudingų patarimų. Pateikiame keletą puikių natūralių būdų, kaip naikinti skruzdes arba jas atbaidyti, nesunaikinant augalų ekosistemos. Skruzdėlės yra ir vienodai svarbios vienam sodui, ir kenksmingos.
2024-04-14

Šokiruojantis etikos mokytojo elgesys: galimai smurtavo prieš mokinį, traukė neaiškius miltelius

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė sukrečianti istorija, kaip Kauno rajone esančioje mokykloje etikos mokytojas užpuolė mokinį ir esą stipriai jį sumušė. Taip pat, šaltinių teigimu, etikos mokytojas galimai vartojo narkotinių medžiagų prie nepilnamečių mokinių. Situaciją tiria policija ir vaiko teisių apsaugos specialistai.

Geležies trūkumą išduoda aiškūs ženklai: nustebins, kokie jie

Dažniausias mineralas, kurio trūksta žmonės, geležis ir šis trūkumas pasaulyje veikia kur kas daugiau moterų nei vyrų. Tačiau, kaip suprasti ar su geležies trūkumu susiduriate ir jūs? Štai aštuoni ženklai, kurių reikia ieškoti. Tyrimo metu Didžiojoje Britanijoje buvo nustatytas, kad 25 proc. suaugusių moterų ir 49 proc. paauglių mergaičių suvartoja nepakankamai geležies. Taip pat buvo atskleista, kad 5 proc. moterų ir 9 proc.
2021-08-07

Skruzdėles kieme pamirškite visam laikui: pasinaudokite šiomis gudrybėmis

Vasarą, kai oras pradeda šilti, skruzdėlės gali patekti į jūsų namus. Lietingas oras privertė skruzdes atsitraukti, tačiau pakilus temperatūrai jos vėl pasirodys. Po namus vaikštančios skruzdėlės tikrai sukelia nepatogumų.  Geriausias būdas išvengti skruzdėlių – namuose palaikyti švarą. Jei skruzdėlių išvengti nepavyksta, ekspertai iš „Hillarys“ pasidalijo keletu paprastų būdų, kurie padės jų atsikratyti.
2021-06-05

Būtinai tai padarykite šiandien: apsaugos namus nuo blogiausio

Šiandien krikščionys ir visi tikintieji mini svarbią bažnytinę šventę – Tris karalius. Šalyje nuo seno gaji tradicija tą dieną statinių duris ir arba namų duris paženklinti trimis kryžiukais. Iki šuol tikima, kad su kryželiais išrašytos pirmosios trijų karalių vardų raidės K, M ir B pritraukia sėkmę namams. Taip buvo daroma, nes tikėta, kad užrašius raides šventinta kreida namuose neliks nė vienos piktosios dvasios, o namus lydės darna ir ramybė.
2020-01-06

Skalbiniai spindės baltumu – reikia vos 1 priemonės

Kreida tikriausiai daugeliui asocijuojasi su mokyklos lenta, tačiau ar žinote, kad šis dailės reikmuo yra panaudojamas kur kas plačiau. Šios akytos mažos balto karbonato uolienos gali daryti stebuklus buityje. Ją lengva naudoti, padės atlikti kasdienius darbus, be to – sutaupys daug pinigų bei laiko, rašoma brightside.me.
2019-12-20

Kodėl negyvų žmonių kūnai buvo apibraukiami kreida?

 Tikriausiai filmuose, o galbūt ir senose nuotraukose esate matę nusikaltimų scenas, kuriose nužudytų žmonių kūnai yra apibraukti kreida. Ar kada susimąstėte, kodėl taip buvo daroma? Ar kreida vis dar naudojama ir šiais laikais tiriant nusikaltimus? Iš tiesų, filmų kūrėjai neišsigalvojo - kreida kūnai iš tiesų kartais būdavo apibraukiami. Tiesa, ne taip tiksliai, kaip kartais vaizduojama - niekas atskirų pirštų tikrai neapibraukinėjo.
2019-01-26

Senus baldus paverskite naujais: 1 priemonė tikrai padės

 Ne paslaptis, kad kasmet atliekų kiekis auga, o išmetamų baldų kiekis pasiekė milžinišką skaičių – 9 milijonai tonų per metus ir tai tik biuro baldai! Taigi, prieš išmesdami senus baldus, leiskite vėl išgyventi naują gyvenimą. Pašalinkite aliejaus dėmes iš audinio Dėmės yra įprastas dalykas namuose su vaikais ir augintiniais. Didžiausia dėmių auka – mūsų baldų audinys. Paimkite kreidos gabalėlį ir įtrinkite į audinį – kreida sugers riebalus.
2018-10-31

Unikalūs kadrai: milžiniška uolos dalis nuskęsta jūroje

Ilgus amžius Doverio uolos žvelgė per Lamanšą ir buvo laikomos vienu laisvos šalies dvasios simboliu, bet jų kreidos baltumą primenanti  spalva yra rimta užuomina, kad net ir tokios uolos gali būti labai trapios, rašo tinklalapis dailymail.co.uk. Neseniai vienas fotografas užfiksavo įspūdingas akimirkas, kai nuo šių uolų atskilo milžiniškas luitas ir it purus smėlis pabiro į jūrą. Įdomu, tai, kad šios uolos nyksta itin sparčiai ir milžiniški luotai nuo kranto atskyla kasmet.
2012-03-15

Padaugėjo žmonių valgančių nevalgomus dalykus

Atvejų, kai dėl neįprastų dalykų valgymo žmonės atsiduria ligoninėje, per pastarąjį dešimtmetį padaugėjo du kartus. Nauji tyrimai atskleidė, kad per pastaruosius dešimt metų du kartus išaugo tokių atvejų, kai žmonės atsiduria ligoninėje dėl pikacizmo – sutrikimo, kai atsiranda potraukis valgyti nevalgomus dalykus, pavyzdžiui, purvą ar kreidą. Nuo 1999 iki 2009 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose šio sutrikimo atvejų padaugėjo 93 procentais – nuo 964 iki 1862 atvejų, skelbia msn.com.
2011-10-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų