kiltinavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kiltinavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kiltinavičius“.

Kiltinavičius pirmąją Mažeikių pergalę skyrė šiurpią traumą patyrusiam legionieriui iš Suomijos

Mažeikių „M Basket Delamode“ iškovojo pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai penkių pralaimėjimų seriją nutraukė Klaipėdoje, kai 87:84 įveikė „Neptūną“. Mažeikių ekipos treneris pergalę skyrė aukštaūgiui iš Suomijos Danieliui Dolencui, kuris ketvirtojo kėlinio viduryje patyrė šiurpią kelio traumą. „Šią pergalę skiriame Danieliui. Panašu, kad tai yra labai rimta ir mes jo šiemet nebeturėsime. Pradžioje labai gerai puolėme ir gynėmės.
2023-10-23

Mažeikiai švenčia: pirmoji pergalė LKL čempionate iškovota Klaipėdoje

Penkių pralaimėjimų seriją LKL čempionate nutraukė Mažeikių „Delamode M Basket“ (1/5) klubas. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai po dramatiškos kovos išvykoje 87:84 (23:14, 23:24, 10:26, 31:20) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (2/4). Ketvirtajame kėlinyje kraupią kelio traumą patyrė Mažeikių aukštaūgis Danielis Dolencas. Jis ilgą laiką gulėjo ant parketo, kol galiausiai suomis iš arenos buvo išgabentas su neštuvais.  Suomio sezonas veikiausiai yra baigtas.
94 2023-10-23

Žibėnas apie Mažeikius: „Esu tikras, kad šita komanda dar daug ką nustebins“

Po penktosios pergalės iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Vilniaus „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas dėkojo žaidėjams už parodytą pagarbą varžovams iš Mažeikių „M Basket Delamode“. „Žaidėjai jau vakar parodė koncentraciją per treniruotę ir visa tai yra susiję su rungtynėmis. Man labai patiko, su kokia intencija mes žaidėme puolime ir gynyboje. Labai džiaugiamės, kad Martynas Echodas pagaliau grįžo ir gali žaisti. Tampame dar labiau nenuspėjami.
2023-10-14

Oficialu: Mažeikių ekipą treniruos Kiltinavičius

Sugrįžimui į aukščiausią Lietuvos krepšinio lygą („Betsafe-LKL“) besiruošiantys Mažeikių „M Basket“ turi naują vedlį. Komandos vyriausiojo trenerio postą perima Marius Kiltinavičius. 41-erių specialistas praėjusį sezoną pradėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandoje, o sezonui prasidėjus persikėlė į Prienų „Labas GAS“ komandą. Treneris už „Betsafe-LKL“ komandos vairo stovėjo ir 2019-2021 m. laikotarpiu – su pertrauka vadovavo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipai.
2023-05-24

Šaltą dušą nuo LKL autsaiderių gavęs „Rytas“ finišavo užtikrinta pergale

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) čempionai užtikrintai susitvarkė su autsaiderių iššūkiu. Titulą ginantis Vilniaus „Rytas“ (11-4) savo arenoje nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0-16) – 97:75 (19:26, 39:12, 19:19, 20:18). Gerą impulsą svečiams suteikė pirmuosius metimus sumetęs Jamilas Wilsonas, o „Ryto“ puolimą tik po ankstyvos Giedriaus Žibėno minutės pertraukėlės išjudino tik sėkminga Martyno Echodo atkarpa – 14:18. „Labas GAS“ į tai atsakė savo spurtu, o Mintautas Mockus ir Da...
2023-01-14

LKL spindesys ir skurdas: kiek prestižinėje lygoje yra „kaimo”?

Savaitės pradžioje įvykusi akistata tarp Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaiderių Prienų „Labas GAS“ (0/15) ir „Gargždų“ (2/13) bei šias rungtynes lydėję įvykiai paskatino dar kartą atidžiau pažvelgti į lygos klubų gyvenimą.
2023-01-11

Kiltinavičius apie konfliktą su „Gargždų“ atstovu: „Kaimas kryžkelėje“

Prienų „Labas GAS“ (0/15) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė penkioliktąjį pralaimėjimą iš eilės. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 74:71 pripažino „Gargždų“ (2/13) krepšininkų pranašumą. Ši pergalė prieniškiams buvo ne tik labai reikalinga emociškai, bet ir būtų pagelbėjusi turnyrinėje lentelėje. Sėkmės atveju „Labas GAS“ būtų susilyginusi su „Gargždais“ ir pakilę ir lentelės dugno, o dabar šias komandas skiria jau 2 pergalės.
2023-01-09

Kiltinavičius siuto dėl teisėjų sprendimo: prieniškių pralaimėjimų serija pratęsta iki 15-likos

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko dar viena autsaiderių akistata, kurioje Prienų „Labas GAS“ (0-15) ekipai nepavyko pasiekti taip laukiamos pirmosios pergalės.
2023-01-09

Oficialu: Kiltinavičius grįžta į LKL

Prienų „Labas Gas” ekipos vairą perima Marius Kiltinavičius. „Jaučiuosi labai gerai, žiūriu į viską optimistiškai, esu pasiruošęs iššūkiams” – teigė M. Kiltinavičius. Paklaustas, kokius uždavinius kels komandai, naujasis strategas teigė, kad laukia daug uždavinių, tačiau pagrindinis – suprasti, kad krepšinyje reikia ir apsiginti, todėl reikia labai stipriai pagerinti gynybą. Klubo sirgaliams M. Kiltinavičius palinkėjo neprarasti tikėjimo.
2022-11-11

„Penktas kėlinys“: rinktinės pasirodymas, Maskoliūnas ir Minioto karjeros šuolis

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Lietuvos rinktinės pasirodymą Europos čempionato atrankos antrajame „lange“, pasidžiaugė dėl Regimanto Minioto persikėlimo į Bilbao „RETAbet“ klubą bei atskleidė, kodėl Marius Kiltinavičius paliko Kėdainių „Nevėžį-Optibet“. Šįkart laida priverstinai buvo daroma iš namų, nuotoliniu būdu, kadangi studija rezervuota dv...