Mažeikių „M Basket Delamode“ iškovojo pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai penkių pralaimėjimų seriją nutraukė Klaipėdoje, kai 87:84 įveikė „Neptūną“.

Mažeikių ekipos treneris pergalę skyrė aukštaūgiui iš Suomijos Danieliui Dolencui, kuris ketvirtojo kėlinio viduryje patyrė šiurpią kelio traumą.

„Šią pergalę skiriame Danieliui. Panašu, kad tai yra labai rimta ir mes jo šiemet nebeturėsime. Pradžioje labai gerai puolėme ir gynėmės. Pirmąją pusę galėjome užbaigti turėdami ir dar didesnę persvarą. Jie greitu puolimu sugrįžot trečiajame kėlinyje. Praradome koncentraciją ir „Neptūnas“ grįžo į rungtynes. Labai didžiuojuosi vyrais, kurie nepametė galvų ir rado ramybę.“