kartu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kartu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kartu“.

Lietuvoje – nauja partija: jei taip ir toliau, socialdemokratų gali laukti niūri ateitis

Įsteigta nauja politinė partija „KArtu. Kairiųjų aljansas“. Kaip sufleruoja partijos pavadinimas, partija yra kairiosios ideologijos, o jos pirmininke išrinkta buvusi socialdemokratė. Tradiciškai parlamentinę kairę Lietuvoje atstovavo išskirtinai socialdemokratai, tad ir naujoji partija organizacijos įsteigimą vadina „istoriniu įvykiu“. O štai naujienų portalo tv3.lt kalbinti ekspertai partijos šansus vertina dvejojai.

Vilniuje įkurta kairioji partija „KArtu“

Trečiadienį Vilniuje įkurta nauja kairioji partija „KArtu. Kairiųjų aljansas“, jos pirmininke išrinkta buvusi socialdemokratė Jolanta Bielskienė. „Manau, kad tai, ką šiandien darome, yra ne tik istorinis įvykis, bet ir lakmuso popierėlis mūsų demokratijai. Kodėl nebuvo iki šiol kairiosios partijos Lietuvoje? Dėl to, kad labai sunku pagal dabartinius įstatymus įkurti partiją“, – teigė ji. Pagal įstatymą, įkurti partiją Lietuvoje gali ne mažiau kaip 2 tūkst.

IX meno festivalis KARTU: gaivus kultūros gūsis Šalčininkų rajone

2022 m. liepą aktoriai Virginija Kuklytė ir Šarūnas Gedvilas jau devintą kartą iš eilės suorganizavo stovyklą – festivalį Šalčininkų rajono jaunimui. Šiemet įgavęs pavadinimą „Kartu“, renginys sutalpino dar daugiau meno dirbtuvių, pasirodymų bei paskaitų. Įspūdinga programa apjungė tris dešimtis menininkų, filosofų, aktorių ir režisierių, rašoma pranešime spaudai.
Aktualijos 2022-07-15

60 metų susituokę Julijona ir Stanislovas išdavė laimingos santuokos receptą: viskas slypi paprastume

Santuoka – visuomet šiek tiek lošimas. Ilguoju laikotarpiu neretai pasitaiko, jog vienas žaidėjas suvokia, kad ištraukė ne tą kortą… Kas lemia ilgus gyvenimo metus drauge, iki sakralinės ribos „kol mirtis mus išskirs“? Meilė, turtas, pripratimas ar tradicija? Ar dar dešimtys argumentų, kuriuos visai nesunku išvardinti. Ko gero, visa tai sutelpa į vieną frazę – mano žmogus.
2022-05-24

Austrijoje ir Čekijoje įsiplieskė politiniai neramumai

Austriją drebinant korupcijos skandalui iš posto traukiasi kancleris Sebastianas Kurcas. Šalies vadovas pareiškė, negalintis leisti, kad dėl jam mestų kaltinimų šalis panirtų į chaosą. Tuo metu Čekijoje netikėti rinkimų rezultatai, kuriuos paskelbus į ligoninę skubiai išgabentas šalies prezidentas.
2021-10-10

Gabrielė Vilkickytė pristato ilgai lauktą albumą: „Žmogui-vilkui irgi reikia švelnumo“

Dainų autorė ir atlikėja Gabrielė Vilkickytė nesilaikė įprastų muzikos pasaulio dėsnių: pirmiausia jos kūryba skambėjo soliniuose koncertuose, kurių bilietus žmonės tiesiog graibstė ir tik vėliau dainos buvo profesionaliai įrašytos studijose. Šiandien Gabrielė pristato 12-os kūrinių albumą „Vilko švelnumas“, o interviu pasakoja, kad jie gimė dykumoje, oro uostuose, pokalbiuose arba pakeliui į naujus santykius, rašo pranešime spaudai.
2021-05-17

Solistas Mindaugas Rojus: „Noriu į sceną“

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Mindaugas Rojus sausį pasitinka karantine užšaldytą 40-ąjį gimtadienį bei penkiolikos metų kūrybinę sukaktį. Geriausia dovana, kai tik baigsis pandemijos apribojimai, jam taptų galimybė vėl dainuoti ir mėgautis spektakliais bei koncertais., rašo pranešime spaudai. Trūksta tik dainavimo  „Keturiasdešimt metų, paskui bus penkiasdešimt... Jau nebesisieloju. Labai sunkiai „išgyvenau“ 39-ąjį gimtadienį.
2021-01-25

Mirusi 33-ejų šilutiškė įkvėpė kilniam tikslui: „Tai bus žinutė jai į viršų“

Praėjusį penktadienį tv3.lt redakciją sukrėtė skaudi žinia – mirė 33-ejų sulaukusi šilutiškė Simona Rasiukevičienė. Moteris pralaimėjo kovą prieš klastingą vėžį, tačiau jos trapi gyvenimo kelionė įkvėpė kitus kilniam tikslui.  Kovą pralaimėjusi Simona Rasiukevičienė buvo itin aktyvi asmenybė.
2020-10-07

Koronaviruso įkarštyje į pagalbą skuba šie žmonės: padėka jiems netilptų į žodį „ačiū“

Koronavirusui ir toliau plinant Lietuvoje, į pagalbą rizikos grupėje esantiems asmenims skuba vis daugiau geradarių žmonių. Būtent jie padeda lietuvaičiams, kuriems nerekomenduojama eiti iš namų: nuperka jiems vaistų, parūpina maisto prekių, o neretai atvažiuoja tiesiog į lauką išvesti ir jų augintinių. Projektas „Stiprūs kartu“ yra pilietinė iniciatyva ir centras, kuriame besidarbuojantys savanoriai kiekvieną dieną pagelbėja kitiems, kuriems koronavirusas yra itin didelis iššūkis.
2020-04-03

Iš pusę šimto metų kartu gyvenančių kėdainiškių – auksinis meilės receptas

Šeštadienis Kėdainių istorinėje rotušėje buvo paženklintas ypatingu įvykiu – čia amžiną meilę darkart vienas kitam prisiekė santuokoje jau 50 metų gyvenantys Genė ir Jonas Daugvilai. Kraštiečių pora, lydima šeimos narių, iškilmingoje ceremonijoje įtvirtino auksinės santuokos jubiliejų. Už meiliai susikibusių jaunavedžių, kurie Kėdainiuose susisaistė 1969 metų lapkričio 29-ąją, stovėjo pulkas artimųjų. Minėdami auksinių vestuvių sukaktį jiedu taip pat pasirinko panašią dieną – lapkričio 23-ąją.
2019-11-26
REKLAMA
REKLAMA

Juknevičienė ir Urbšys Panevėžyje vienijasi prieš korupcija įtariamą merą

Politiniai oponentai, Seimo nariai konservatorė Rasa Juknevičienė ir buvęs valdančiosios „valstiečių“ frakcijos narys Povilas Urbšys sutarė dėl bendradarbiavimo Panevėžyje, kad nebūtų perrinktas korupcija įtariamas meras Rytis Račkauskas. Politikai pasirašė susitarimą, kad konservatoriai per antrąjį Panevėžio miesto mero rinkimų turą rems su R. Račkausku kovojančio P. Urbšio kandidatūrą.
Aktualijos 2019-03-12

Lengviau, nei atrodo: mados kūrėjai pataria, kaip rasti tobulą suknelę šventėms

Artėjant jaukiausioms metų šventėms ramybės neduoda ne tik dovanų paieška brangiems žmonėms, bet ir klausimai, kuo puoštis per nesibaigiantį darbo, draugų ar šeimos vakarėlių sezoną. Kaip rasti tobulą suknelę, kuri ne tik padėtų išsiskirti minioje, bet ir būtų patogi bei universali ir pritaikoma ne vienai progai? Stiliaus idėjų švenčių sezonui ieškančioms moterims pataria žymios mados dizainerės, kuriančios išskirtines sukneles ypatingiausioms progoms ir lietuviško dizaino namai LOCALS.
2018-12-05

Paaiškėjo, kas posėdžių salėje paliko vainiką P. Urbšiui

Nepaisant, kad dabartinis Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas praėjusią savaitę sulaukė teisėsaugos įtarimų piktnaudžiavimu tarnyba ir prekyba poveikiu bei trims mėnesiams buvo nušalintas nuo mero pareigų ir jam uždrausta lankytis savivaldybės administracijoje bei bendrauti su kai kuriais administracijos darbuotojais, jis dalyvavo Tarybos posėdyje. Jo dalyvavimas nepraėjo ramiai ir sukėlė šiokį tokį šurmulį.

Griežta P. Urbšio žinia Panevėžio merui

Seimo nario Povilo Urbšio vadovaujamas Panevėžio pilietinis judėjimas „Kartu“ paragino atsistatydinti teisėsaugos įtarimų korupcija sulaukusį miesto merą Rytį Mykolą Račkauską.
Aktualijos 2018-06-26

Iškrėtus Panevėžio savivaldybę, STT nusitaikė į bendrovę „Spinter tyrimai“

Galimą korupciją Panevėžio savivaldybėje tiriantys Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai lankėsi ir visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovėje „Spinter tyrimai“. Apie ketvirtadienį vykusį pareigūnų vizitą BNS patvirtinęs bendrovės vadovas Ignas Zokas sako negalintis komentuoti, kokius veiksmus atliko ir ko norėjo STT, kadangi įsipareigojo neatskleisti su tyrimu susijusių aplinkybių. „Buvo apsilankę, vakar vakarop.
Aktualijos 2018-06-20

Tyrimas dėl įtariamos korupcijos Panevėžyje: kratos „Kartu“ būstinėje

Vykstant tyrimui dėl galimos Panevėžio mero Ryčio Mykolo Račkausko korupcijos, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai atliko kratas ir pilietinio judėjimo „Kartu“ patalpose. Pasak STT atstovės spaudai Renatos Endružytės, kratos atliktos antradienį pavakare. „Patvirtiname, kad buvo atliktos kratos judėjimo „Kartu“ patalpose Panevėžyje. Paimti tyrimui reikšmingi dokumentai“, – BNS trečiadienį sakė atstovė.
Kriminalai 2018-06-20

Iš viešumos dingusi Baiba paruošė staigmeną: atskleidė, kas ją įkvėpė

Įkvėpta ankstyvos ir karštos vasaros, šiais metais prasidėjusios su gegužės pirmomis dienomis, dainininkė Baiba pristato naują kūrinį pavadinimu „Kartu“. Dainos muzikos autoriai Kasparas Mėginis ir Edgaras Žaltauskas, žodžius sukūrė Vilius Popendikis. Atlikėja yra įsitikinusi, kad daina tikrai gali tapti vasaros pop hitu ne tik dėl įsimenamos melodijos, bet ir žodžių. „Kiekvieną kartą dainuodama šią dainą aš išgyvenu pakilią emociją, tarsi užauga sparnai.
2018-05-30

Įvaikinto berniuko reakcija suvirpino žmonių širdis

Trejų metukų berniuką pagaliau įsivaikino Brownų šeima. Globos namuose mažylis gyveno 832 dienas. Naujoji šeima pasidalino vaizdo įrašu, kuris suspaudžia širdį. Visai neseniai Michaelis buvo liūdnas ir drovus. Dabar jo nuotaika visai kitokia – nauji namai su Brownais suteikė daug džiaugsmo, rašo metro.co.uk. Globos namuose berniukas buvo 832 dienas. Pasirodo, šeima jau nuo 2015 metų stengėsi įsivaikinti mažylį, tačiau procesas užtruko. Visgi Brownai sako, kad Michaelio buvo verta laukti.
2017-01-03

Lenkijoje – pataisa, ribojanti susirinkimų laisvę

Lenkijos Seimas priėmė įstatymo pataisą, ribojančią susirinkimų laisvę ir suteikė pirmenybę religinių ir valstybinių institucijų, o ne pilietinių iniciatyvų rengiamiems mitingams. Toks sprendimas šalyje ir užsienyje sukėlė žmogaus teisių gynėjų nerimą. Šį pakeitimą priimti pasiūlė konservatyvi valdančioji partija „Įstatymas ir teisingumas“ (PiS), atėjusi į valdžią praeitais metais.
2016-12-03

Miley Cyrus įsigijo namą, kuriame ketina gyventi su Liamu Hemsworthu

Miley Cyrus ketina dar labiau sutvirtinti atsinaujinusius savo santykius su Liamu Hemsworthu – pranešama, kad JAV popmuzikos žvaigždutė nupirko namą sau ir mylimajam. M.Cyrus ir „Bado žaidynių“ (The Hunger Games) žvaigždė išsiskyrė 2013 metais po beveik metus trukusių sužadėtuvių, tačiau apie Kalėdas judviejų keliai vėl susitiko ir jie kartu praleido atostogas aktoriaus gimtojoje Australijoje su jo šeima.
2016-02-11

Kaczynskis 2.0: rinkimus Lenkijoje triuškinančiai laimėjo dešinieji

Lenkijos konservatyvioji partija „Įstatymas ir teisingumas“ (PiS) triuškinama pergale laimėjo sekmadienį vykusius visuotinius rinkimus, ir galės sudaryti vyriausybę be kitų partijų, nutraukdama aštuonerius metus trukusį centristų valdymą. Euroskeptiška PiS, vadovaujama Jaroslawo Kaczynskio, užsitikrino absoliučią daugumą, kaip rodo vėliausios vietos televizijos prognozės, ir galbūt net pirmą kartą nuo komunizmo žlugimo išstūmė iš parlamento kairiųjų partijų atstovus.
2015-10-26

Ar po pergalės savivaldos rinkimuose visuomenininkai negalvoja apie Seimo rinkimus?

 Kaune, Panevėžyje ir Alytuje rinkimus laimėję visuomeniniai rinkimų komitetai kol kas nesvarsto galimybės dalyvauti Seimo rinkimuose. BNS kalbinti šių visuomeninių judėjimų vadovai teigė, kad jų nariai greičiausiai rinkimuose dalyvautų kaip nepriklausomi kandidatai.
Aktualijos 2015-08-01

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“ bei „Radiocentras“ savo jubiliejus švęs kartu

Penktieji M.A.M.A apdovanojimai ir „Radiocentro“ veiklos 25-metis bus pažymėti didžiausiu Lietuvoje muzikos šou. Drauge rengiamos šventės idėja yra paminėti lietuviškos muzikos pažangą, pasiektą per pastarąjį amžiaus ketvirtį. Atsižvelgiant į M.A.M.A muzikos apdovanojimų ir „Radiocentro“ jubiliejaus šventės mastą, jai rengtis pradėta beveik prieš metus. „Per 25-erius metus, kol veikia „Radiocentras“, Lietuvos nuotaika pragiedrėjo iš esmės.
2015-05-28

Miegas – kartu ar atskirai?

Už Atlanto vis daugiau ir daugiau užimtų porų, norėdami gerai pailsėti naktį, renkasi miegoti atskirose lovose. Miegojimo kartu ar atskirai tema kartas nuo karto aptariama ir Lietuvoje. Tad, kas svarbiau – ryšys, parodomas per bendrą lovą, ar ramus nakties miegas? Ir kaip sprendimas miegoti atskirai paveiks santykius? Nebereikšminga prasmė Dr.
2015-02-17

Kas pasakė, kad už tai, kas gražu, reikia mokėti didelius pinigus?

 Kiekvienai moteriai jos rankinė yra ne tik ištikima palydovė kasdieniuose darbuose, susitikimuose, renginiuose ar išvykose, bet ir terpė, kurioje tikrai galima sutalpinti visą moters gyvenimą. Rankinė atspindi moters esybę, atskleidžia jos subtilumą, uždeda paskutinį štrichą garderobe, o kartais ji tampa paslapčių ar mielų, šiltas emocijas žadinančių, dalykėlių saugotoja.
2015-02-02

Rekordai: kartu – jau 90 metų

Pusryčiai, pietūs ir vakarienė - kartu, drabužiai tokie patys, veikla ta pati – ir taip 90 metų. 96-erių Joan ir Jessie – identiškos dvynės. Vienintelis skirtumas - viena gimė 20-čia minučių anksčiau. „Mes visada mėgome leisti laiką kartu“, – neslepia jaunesnioji. 9 dešimtmečius kartu pragyvenę moterys nusprendė, jog atėjo metas pokyčiams. Taigi, jau 6-erius metus Midlande, Pensallio mieste gyvenančios seserys gyvena atskirai viena nuo kitos.
2014-09-09

Dviprasmiški santykių patarimai

Internete galite rasti gausybę patarimų santykių tema. Kai kurie jų iš tiesų yra gana įdomūs. Pateikiame kelia gana dviprasmiškus ir siūlome juos įvertinti iš naujo. 1. Tiesiog nekreipkite dėmesio. Tokį ar panašų patarimą galite išgirsti iš savo močiutės. Galbūt ji jums pasakys, kad tuomet, kai ji matydavo, kad senelis yra nuliūdęs, tiesiog praeidavo pro šalį ir nekreipdavo dėmesio.
2012-11-01

Darbas kartu nužudė mūsų intymų gyvenimą. Kaip jį atgaivinti?

Mes su vyru jau dvylika metų kartu ir niekad nesiskundėm savo seksualiniu gyvenimu. Gimus vaikams, vyras metė darbą ir įkūrė savo verslą. Jame įdarbino ir mane – nepilną darbo dieną tam skirdavau būdama namuose. Pagrindinė idėja buvo praleisti kuo daugiau laiko kartu bei su vaikais. Bet tikrovėje viskas buvo kitaip... Verslas klestėjo, o mūsų intymus gyvenimas nyko: galiausiai mylėdavomės vos kartą per mėnesį.
2011-08-07

L. Kalpokaitė: aktorė su šimtu veidų

Vargu, ar kas patikės, kad talentinga ir visų mylima aktorė Larisa Kalpokaitė (53) prieš dešimtmetį buvo save beveik „nurašiusi“. Žodžiu, kaip dainuoja Andrius Mamontovas: „Viskas jau buvo.“ Buvo vaidmenų, buvo svajonių, bet ko nesuvaidinai, nebesuvaidinsi... O atsitiko viskas priešingai nei aktorė tikėjosi. Netrukus pasiūlymai filmuotis pasipylė lyg iš gausybės rago. Šiandien Larisa neslepia – jai sekasi.
2011-05-25

OKT kviečia į „Uždarą vakarą“

Balandžio 23 ir 24 dienomis, 20 val., Nacionalinio dramos teatro Mažojoje salėje įvyks Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatro (OKT) premjera – „Uždaras vakaras“. Šį vienos dalies spektaklį kūrė scenografė Jūratė Paulėkaitė, aktorius Dainius Gavenonis, aktorė ir dainininkė Brigita Bublytė kartu su aktoriais Povilu Budriu, Darium Gumausku, Aleksu Kazanavičium, Remigijum Vilkaičiu, smuikininke Ana Čekasina, kontrabosistu Vyčiu Nivinsku, videomenininke Aurelija Maknyte ir šviesų dailininku Eugeni...
2008-04-21

OKT kviečia į „Uždarą vakarą“

Balandžio 23 ir 24 dienomis, 20 val., Nacionalinio dramos teatro Mažojoje salėje įvyks Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatro (OKT) premjera – „Uždaras vakaras“. Šį vienos dalies spektaklį kūrė scenografė Jūratė Paulėkaitė, aktorius Dainius Gavenonis, aktorė ir dainininkė Brigita Bublytė kartu su aktoriais Povilu Budriu, Darium Gumausku, Aleksu Kazanavičium, Remigijum Vilkaičiu, smuikininke Ana Čekasina, kontrabosistu Vyčiu Nivinsku, videomenininke Aurelija Maknyte ir šviesų dailininku Eugeni...
2008-04-18

Kaunas sveikino šimtamečius

Šimto metų riba perkopę kauniečiai sulaukė miesto savivaldybės atstovų sveikinimų, rašo „Respublika“. Garbingo amžiaus senjorai buvo apdovanoti gėlėmis, 1000 litų premijomis, juostomis, ant kurių išausti šimtamečių vardai, šiltais pledais ir šakočiais.

Skaitmeninis metraštis – Lietuvos teatro gyvenimo skerspjūvis

Ketvirtadienį, Tarptautinę teatro dieną, pristatytas pirmasis skaitmeninis metraštis „Lietuvos teatras 2006-2007“. Kaip prisipažino jo vyriausiasis redaktorius Audronis Liuga, leidinio rengimo pradžia buvusi „lyg ėjimas į mišką be kompaso“. Pasak A. Liugos, atspirties taškas jam ir jo komandai buvo jau išleistas skaitmeninis leidinys „Lithuanian Theatre today“. „Sunkiausia rengiant metraštį leidybai buvo tai, kas vadinama nematomu darbu: idėjas kurti nesunku, o jas įgyvendinti – sudėtinga.
2008-03-28

Pasirodė skaitmeninis metraštis „Lietuvos teatras“

Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centro pradėtas leisti metraštis „Lietuvos teatras“ yra novatoriškas projektas, šiuolaikinio teatro refleksijas perteikiantis skaitmeninėse laikmenose. Pirmajame metraštyje pristatomi reikšmingiausi 2006-2007 m. sezono dramos, muzikinio ir šokio teatro įvykiai. Pateikiamos filmuotos spektaklių ištraukos, „gyvi“ Lietuvos ir užsienio teatro praktikų ir teoretikų komentarai, taip pat apibendrinta kritinė spektaklio recepcija.
2008-03-21

S.S. rekomenduoja ir ne: Filmai per TV (kovo 10–16 d.)

Daug daug anglų filmų, du lietuvių, vienas – čekų. Gal geografija ir toliau po truputį keisis? Šeštadienis Kažkaip nepastebiu šeštadienį tų filmų, kurių jokiu būdu nebūtų galima praleisti. Garsesnių yra – iš jų pažymėtinas 2002 metų Berlyno festivalio „Aukso lokį“ pelnęs Paulo Greengrasso „Kruvinasis sekmadienis“ (TV1000, 19.00 val.
2007-03-09

Menininkai honorarą skirs vilos „Ramybė“ atstatymui

Vasario 24 dieną, šeštadienį, 18 val. Palangoje Kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35) romansus dainuos Valstybinio Vilniaus mažojo teatro aktorė Larisa Kalpokaitė, jai akompanuos pianistas, tarptautinių konkursų laureatas Romualdas Lukošius. Tai bus ypatingas „Ramybei“ koncertas. Po rudenį „Ramybės“ vilą suniokojusio gaisro Larisa paskambino ir pažadėjo, kad surengs koncertą, kurio honorarą skirs vilos atstatymui, sakoma pranešime spaudai.
2007-02-20

Stepokas Strolia rekomenduoja ir ne: Filmai per TV (birželio 18-24 d.)

Net iš pat pradžių, vos pradėjęs šioje apžvalgų košėje virti, įsivaizdavau, kad atsiras asmeninių priešų dėl to, kad, pavyzdžiui, drįstu nežiūrėti to ar kito serialo. Būkim pakantesni vieni kitiems! Aš taigi jums pakantus (kartais), bandau įsivaizduoti visą tą skonių įvairovę. Šeštadienis Gana rimto - bent jau savais ketinimais - repertuaro diena.
2005-06-17

Stepokas Strolia rekomenduoja ir ne: Filmai per TV (balandžio 30 - gegužės 6 d.)

Atrodytų, kažkas užsispyrė įrodyti, kad amerikiečių kinas - pats geriausias, nes šią savaitę daugiausia rodomi tikrai įspūdingi, gilūs jo pavyzdžiai. O bendrą foną galima trumpam ir užmiršti. Šeštadienis Ir vėl seni pažįstami, bet ne visai tokie, kuriuos pasitinki išskėstu glėbiu. Vampyrų enciklopedija „Ašmenys“ (LNK, 20.50 val.), aną savaitę rodyto trilerio tęsinys, panašiu grėsmingu pavadinimu „Aš vis dar žinau, ką veikei aną vasarą“ (LNK, 23.00 val.
2005-04-29
Į viršų