kanados rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kanados rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kanados rinktinė“.

Po istorinio Kanados medalio lyderis prakalbo apie blogiuko etiketę, treneris dėkojo Blattui

Kanados rinktinė pasaulio krepšinio čempionate iškovojo istorinį šaliai medalį, kai po labai gražios kovos ir pratęsimo 127:118 pranoko JAV rinktinę. Amerikiečiai antrą pasaulio čempionatą iš eilės liko be medalių, o kanadiečiams tai buvo pirmasis pasaulio čempionato apdovanojimas šalies istorijoje. Mače dėl bronzos kanadiečiai ilgą laiką pirmavo, bet rungtynių pabaigoje spurtą surengę amerikiečiai priartėjo, o paskui įvyko tikras krepšinio spektaklis.
2023-09-10

Pratęsimo dramoje – istorinė kanadiečių pergalė: JAV rinktinę tuščiomis išsiuntę namo pasipuoš bronza

Paskutinę pasaulio krepšinio čempionato dieną mažajame finale susitiko Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinės. Po itin dramatiško ketvirtojo kėlinio pratęsimą išplėšusi JAV rinktinė visgi 118:127 (24:35, 31:24, 26:33, 29:20, 7:16) nusileido kanadiečiams, o šie laimėjo istorinius bronzos medalius.  Kanados rinktinei tai pirmieji pasaulio čempionato medaliai.
2023-09-10

Finalinės Pasaulio taurės kovos: JAV stos prieš Kanadą, o vokiečiai sieks įveikti serbus

Daugiau nei dvi savaites trukusi krepšinio fiesta šiandien, rugsėjo 10-ąją, pasieks savo finišą. Šį sekmadienį žiūrovai kviečiami išvysti lemiamas rungtynes – serbai su vokiečiais kovos dėl 1-2 vietos, o JAV ir Kanada – dėl trečiosios. Paskutiniuosius mačus stebėkite per TV3, naujienų portale tv3.lt ir naujos kartos televizijoje Go3. Rugsėjo 10 -ąją (sekmadienį) stebėkite: 11.30 val. JAV – KANADA 15.40 val.
2023-09-10

Po bilieto į finalą serbų lyderiai atskleidė pergalės receptą: „Kitaip mes būtume tiesiog pralaimėję”

Disciplinuotą žaidimą pademonstravusi Serbijos rinktinė iškovojo bilietą į pasaulio krepšinio čempionato finalą. Serbai pusfinalyje 95:86 (23:15, 29:24, 23:24, 20:23) nugalėjo Kanadą. Jų varžovais finale bus JAV ir Vokietijos poros nugalėtojai. Serbai nuo pat pirmųjų minučių fiziškumu išmušė kanadiečius iš vėžių. Solidi gynyba jiems leido ir išnaudoti šansus puolime, o po pirmųjų dešimties minučių serbai pirmavo 23:15. Vaizdas aikštėje šliko panašus ir toliau rungtynėse.
79
2023-09-08

Serbų antausį pajautė ne tik Lietuva: Serbijos nebepavijusi Kanada užleido jiems vietą finale

Penktadienį pirmame 2023 pasaulio krepšinio čempionato pusfinalyje į kovą stojo Lietuvą iš lenktynių dėl medalių pašalinusi Serbija ir viena iš šio turnyro favoričių Kanados rinktinė. Žūtbūtinėje kovoje dėl bilieto į finalą neįtikėtiną gynybą demonstravę serbai 95:86 (23:15; 29:24; 23:24; 20:23) įveikė kanadiečius.
2023-09-08

Pasaulio taurės pusfinaliai: Kanada stos prieš Serbiją, o vien pergales renkanti Vokietija sieks įveikti JAV

Šį penktadienį paaiškės didžioji FIBA pasaulio krepšinio čempionato intriga – sužinosime, kurios dvi stipriausios komandos sekmadienį turnyro finale susikaus dėl čempionų titulo, o kurioms teks pasitenkinti 3 ir 4-ąja vietomis. Tačiau iki tol liko sužaisti po vieną mačą – lietuvius įveikę serbai stos prieš Kanadą, o mūsų šalies nugalėta JAV rinktinė – prieš Vokietiją.
2023-09-08

Brookso pasitikėjimas savimi: „Esu geriausias perimetro gynėjas pasaulyje“

Vienas Kanados rinktinės vedlių Dillonas Brooksas tapo svarbia rinktinės dalimi. Puolėjas išsiskiria ne tik gynyboje, bet ir puolime. Krepšininkas puikiai tvarkosi su varžovų lyderiais ir visiškai nesikuklina to. „Aš esu geriausias perimetro gynėjas šiame turnyre visame pasaulyje ir NBA lygoje“, – sakė D.Brooksas. 27 metų 198 cm ūgio kanadietis praėjusią vasarą sudarė kontraktą su Hiustono „Rockets“ klubu.
2023-09-07

Iš aikštės išvarytas Kanados krepšininkas laiko veltui neleido – koridoriuje demonstravo bokso sugebėjimus

Trečiadienį Kanada 100:89 įveikė Slovėniją ir pirmą kartą šalies istorijoje pateko į FIBA pasaulio taurės pusfinalį, o iš aikštės išvarytas Dillonas Brooksas prajuokino socialinius tinklus.  Jordi Fernandezo auklėtiniai dar kartą įrodė savo meistriškumą, nukovę Slovėniją ir Luka Dončičių, kuris ketvirtajame rungtynių ketvirtyje dėl antros techninės pražangos buvo pašalintas iš aikštės.
2023-09-07

Rungtynes rūbinėje užbaigęs Dončičius turėjo priekaištų teisėjams: „Nemanau, kad tai yra sąžininga“

Paskutiniame pasaulio krepšinio čempionato ketvirtfinalio mače Slovėnijos rinktinė 89:100 neatsilaikė prieš kanadiečius, kuriems su šia pergale atiteko bilietas į pusfinalį. Iki pat trečiojo kėlinio rungtynėse vyko kova taškas į tašką ir nei vienai komandai nepavykdavo į priekį išsiveržti stabilesniu skirtumu.  Visgi vaizdas pakito po ilgosios pertraukos, kai į aikštė sugrįžę kanadiečiai žaidė labai aukštu tempu, kurio slovėnams atlaikyti nepavyko.
135 2023-09-06

Be Dončičiaus rungtynes užbaigę slovėnai nebeatsitiesė: bilietą į pusfinalį iškovojo Kanada

Paskutinėse pasaulio krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse trečiadienį susitiko Kanados ir Slovėnijos rinktinės. Paskutinį bilietą į pusfinalį po įnirtingos kovos pačiupo kanadiečiai, kurie 100:89 (26:24; 24:26; 30:21; 20:18) įveikė Slovėnijos krepšininkus. Po šių rungtynių paaiškėjo, kad Kanada pusfinalyje susitiks su Serbija, o Slovėnija ketvirtadienį kovas dėl 5-8 vietos pradės prieš Lietuvą.