Triuškinančia pergale pasaulio čempionato kovas pradėjo Kanados krepšininkai (1-0). Pastarieji Džakartoje net 95:65 (14:18, 29:22, 25:8, 27:17) tiesiog sutraiškė Prancūzijos rinktinę (0-1).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo prancūzai, surengę tris rezultatyvias atakas iš eilės ir ėmę tolti (0:7). Visgi, atkarpa 8-0 kanadiečiams leido pavyti ir galiausiai aplenkti oponentus (8:7).

Vincento Collet auklėtiniai kontroliavo situaciją ir antrajame kėlinyje, kai susigrąžino persvarą ir vėl diktavo sąlygas (21:28). Nepaisant to, Kanados rinktinė sparčiai atstatė pusiausvyrą susitikime (28:28) ir galiausiai prieš didžiąją pertrauką persvėrė rezultatą (43:40).

Antroje mačo dalyje prancūzai visiškai nesugebėjo užpulti. Greitai skirtumas tapo dviženklis (50:40), o po atkarpos 11-0 pasiekė jau net 21 taško ribą (65:44).

Per trečią kėlinį vos 8 taškus surinkusi Prancūzijos komanda nespindėjo ir svarbiausio ketvirčio metu. Žaidimas strigo, tuo tarpu kanadiečiai sugebėjo atsiplėšti 34 taškais (90:56).

Beviltiškai antroje susitikimo dalyje atrodę prancūzai neturėjo šansų prieš puikiai atakavusią Kanadą – 95:65.

Pralaimėjusiems nepavyko niekaip sulaikyti Shai Gilgeouso-Alexanderio, kuris per 27 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 13 atšokusių, perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir surinko 36 naudingumo balus.

Kanados rinktinė: Shai Gilgeousas-Alexanderis 27 (8/16 dvit., 1/3 trit., 8/9 baud., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 36 n. b.), Kelly Olynykas 18, Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Dillonas Brooksas po 12, Luguentzas Dortas 7.

Prancūzijos rinktinė: Evanas Fournier 21 (5/6 dvit., 3/13 trit., 2/4 baud.), Nando De Colo ir Mathiasas Lessortas po 12, Rudy Gobertas 8 (9 atk. kam.), Sylvainas Francisco 5.