Po 15-osios Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių varžybų dienos - šeštadienio - medalių lentelėje pirmojoje vietoje išliko Kanados rinktinė. Jos sportininkai iškovojo 13 aukso, 7 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Antrąją vietą užima Vokietijos komanda, turinti 10 aukso, 12 sidabro ir 7 bronzos apdovanojimus.

Trečiojoje pozicijoje žengia JAV atletai, iškovoję 9 aukso, 14 sidabro ir 13 bronzos apdovanojimų.

Šeštadienį buvo išdalyti septyni medalių komplektai. Tris aukso medalius iškovojo Kanada, po vieną - Lenkija, Vokietija, Italija ir JAV.

Per 15 varžybų dienų išdalyti 84 medalių komplektai iš 86. Medalius iškovojo 26 šalių sportininkai (aukso - 19).

25-26. Kazachstanas 0 1 0 1.

Pastaba. Biatlono varžybų vyrų 20 km lenktynėse du sportininkai iškovojo sidabrą.