kaminski

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaminski“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaminski“.

Vietos savivaldos dieną Rotušėje pagerbti Vilniaus savivaldai nusipelnę žmonės

Vietos savivaldos dienos proga  Vilniaus rotušėje pagerbti Vilniaus savivaldai nusipelnę žmonės. Atminimo ženklelius ir apdovanojimą prie jų  liudijančius diplomus nusipelniusiems vilniečiams įteikė Vilniaus mero pavaduotojas Jaroslav Kaminski. „Šiandien Vilniaus širdyje, Rotušėje,  pagerbsime labiausiai nusipelniusius Vilniaus savivaldai. Norėtųsi, kad savivalda stiprėtų, ir kiekvienas vilnietis tai jaustų ir būtų savo miesto šeimininkas.

Vilniaus maratoną laimėjo baltarusis D. Grigorjevas ir lietuvė M. Kaminskienė

Aštuntojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais sekmadienį tapo baltarusis Dmitrijus Grigorjevas ir lietuvė Modesta Kaminskienė. Svečias iš Bresto 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 34 min. 40 sek. Antras finišavo druskininkietis Saulius Valalis. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 29 sek. Trečias liko nugalėtojo titulą gynęs kaunietis Tomas Venckūnas (+2.54). Moterų varžybų nugalėtojos titulą apgynusi prieniškė M. Kaminskienė distanciją įveikė per 3 val. 7 min. 28 sek.