0

Aštuntojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais sekmadienį tapo baltarusis Dmitrijus Grigorjevas ir lietuvė Modesta Kaminskienė.

Svečias iš Bresto 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 34 min. 40 sek. Antras finišavo druskininkietis Saulius Valalis. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 29 sek. Trečias liko nugalėtojo titulą gynęs kaunietis Tomas Venckūnas (+2.54).

Moterų varžybų nugalėtojos titulą apgynusi prieniškė M. Kaminskienė distanciją įveikė per 3 val. 7 min. 28 sek. Antrąją vietą, kaip ir pernai, užėmė kaunietė Sada Bukšnienė (+10.43), trečiąją - šalčininkietė Renata Siliuk (+13.23).

Pusės maratono (21 km 97 m) bėgime greičiausi buvo Darius Sadeckas (1:09.34) ir Gailutė Keliuotienė (1:31.25).