grigorjevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grigorjevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grigorjevas“.

Dviguba rusų pergalė olimpiados greitojo čiuožimo trumpuoju 1000 metrų nuotolyje

Dviguba Rusijos sportininkų pergale baigėsi Sočio olimpiados greitojo čiuožimo trumpuoju vyrų 1000 m varžybos - auksas atiteko 28-erių metų Viktorui Anui, o sidabrą iškovojo 31-erių Vladimiras Grigorjevas.
2014-02-15

Vilniaus maratoną laimėjo baltarusis D. Grigorjevas ir lietuvė M. Kaminskienė

Aštuntojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais sekmadienį tapo baltarusis Dmitrijus Grigorjevas ir lietuvė Modesta Kaminskienė. Svečias iš Bresto 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 34 min. 40 sek. Antras finišavo druskininkietis Saulius Valalis. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 29 sek. Trečias liko nugalėtojo titulą gynęs kaunietis Tomas Venckūnas (+2.54). Moterų varžybų nugalėtojos titulą apgynusi prieniškė M. Kaminskienė distanciją įveikė per 3 val. 7 min. 28 sek.