Justas Klimavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Justas Klimavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Justas Klimavičius“.

Dviratininkas Lukas Talačka pateikė staigmeną Suomijoje

Sekmadienį Suomijos sostinėje Helsinkyje baigėsi septintosios tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija; 705 km). Paskutiniame, ketvirtame, etape puikiai pasirodė Lukas Talačka („Top Team-Ultrabike“). Jis finišavo trečias. Už šį pasiekimą 23-ejų metų dviratininkui atiteko vienas pasaulio reitingo taškas. Po finišo sprinto nugalėjo 23-ejų metų norvegas Hermanas Dahlis („Sparebanken Sor“), kuris laimėjo ir trečiąjį etapą.
2017-08-27

Drėgna trasa dviratininkų greičiui netrukdė

Didžiausia Baltijos šalyse dviračių šventė turi naują čempioną. 100 kilometrų „Toyota SPORT“ važiavimą laimėjo 25 metų vilnietis Justas Klimavičius, pernai buvęs aštuntas. 10 ratų drėgnomis Vilniaus gatvėmis sportininkas įveikė per 2 valandas 21 minutę ir 55 sekundes. Tai – beveik minute greičiau nei rezultatas, kurį pernai nugalėtoju tapęs Paulius Šiškevičius pasiekė, kai Vilniuje švietė saulė ir trasa buvo visiškai sausa.
2017-08-20

Lietuvaičiams – Vidurio Europos matematikos olimpiados sidabro ir bronzos medaliai

6-ojoje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO – Middle European Mathematical Olympiad),  vykusioje rugsėjo 6-12 d., Solothurn mieste, Šveicarijoje, VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazijos vienuoliktokas Aidas Kilda laimėjo sidabro medalį (mokyt. Leonas Narkevičius), bronzos medalį iškovojo Vilniaus licėjaus dvyliktokas Tomas Vaškevičius (mokyt.