jonas girskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas girskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas girskis“.

Tokia trauma sugniuždo visą šeimą: neurologas skubiai įspėja

Garsus verslininkas, naktinio klubo „Materialiste“ vadovas ir įkūrėjas Matas Puodžiūnas – savimi pasitikintis vyras. Jis daug dirba, aktyviai padeda Ukrainai ir nuo karo kenčiantiems šalies gyventojams. Jei ne kiek pakitusi jo eisena, nė neįtartumei, kad šis stiprus ir energingas vyras patyrė tokią traumą, kuri sugniuždė jo gyvenimą per vieną akimirką.
2023-03-09

Garsiam vilniečiui vilčių neteikė net JAV medikai: šių žodžių nepamirš niekada

Garsus verslininkas, naktinio klubo „Materialiste“ vadovas ir įkūrėjas vilnietis Matas Puodžiūnas – savimi pasitikintis vyras. Jis daug dirba, aktyviai padeda Ukrainai ir nuo karo kenčiantiems šalies gyventojams. Jei ne kiek pakitusi jo eisena, nė neįtartumei, kad šis stiprus ir energingas vyras patyrė tokią traumą, kuri sugniuždė jo gyvenimą per vieną akimirką.
2023-03-06

Artritas žmoniją kamuoja nuo neatmenamų laikų: profesorius įvardijo pagrindines ligos atsiradimo priežastis

Archeologų ir antropologų darbais įrodyta, kad artritas žemėje egzistuoja nuo tada, kai gyvos būtybės įgavo tvirtą kaulinį skeletą. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, neurologas, manualinės terapijos specialistas Jonas Girskis teigia, kad šiandieninė medicina turi daug veiksmingų priemonių, padedančių įveikti sąnarių skausmą, tik yra svarbi sąlyga – reikia tinkamai nustatyti skausmo priežastis.
2022-04-12

Gydytojai skubiai įspėja: medikus gąsdina lietuvių įpročiai

Nugaros skausmai išduoda ne tik judėjimo stygių. Netinkamas sportavimas bei vis populiarėjantis netradicinis gydymas taip pat prisideda prie šio nemalonaus skausmo priežasčių. Stuburo gydymo centro vadovas, gydytojas Jonas Girskis pastebi, jog nors žmonės ir stengiasi būti kuo sveikesni, sportuoja, rezultatas būna priešingas. Dažnas netgi pakenkia savo sveikatai.

Neurologas Jonas Girskis: apie išvaržas sporto klube ir šundaktarių armiją

Neurologas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, manualinės terapijos specialistas Jonas Girskis sako, kad pagrindinė žmonių, besiskundžiančių nugaros skausmais, problema yra ne tik judėjimo stygius, bet ir netinkamas sportavimas, nes neretai pradedama sportuoti nežinant realios savo raumenų ir kaulų sistemos būklės. Specialisto teigimu, daugelis stuburo problemas įgyja būtent sporto klubuose ar kituose sveikatinimo užsiėmimuose.
Į viršų