jelena babinina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jelena babinina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jelena babinina“.

Lietuvos lankininkai parvežė du medalius

Praėjusį savaitgalį (vasario 20-21 d.) Estijoje Jarvakandi mieste vyko uždarų patalpų šaudymo iš lanko varžybos Jarvakandžio taurei laimėti. Surengtose varžybose dalyvavo sportininkai iš Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai Estijoje vykusiose varžybose atstovavo 7 sportininkai: olimpiniu lanku šaudantys kauniečiai Saulius Paulauskas ir Ignas Morkeliūnas bei Inga Kizeliauskaitė ir Gerda Pociūnaitė iš Vilniaus.
2010-02-24

Šaudymo iš lanko čempionai - V. Šigauskas su žmona

Vilniuje vykusio Lietuvos šaudymo iš lanko uždarų patalpų čempionato nugalėtojais skriemulinių lankų vyrų ir moterų grupėse trečius metus iš eilės tapo Kauno šaudymo iš lanko asociacijos atstovai Vladas Šigauskas ir jo žmona Jelena Babinina. Be to, V. Šigauskas dvylikos strėlių dvikovoje, surinkęs 119 taškų, pagerino Lietuvos rekordą. Antrąją vietą vyrų grupėje antrus metus iš eilės užėmė Vilniaus lankininkų sporto klubo (LSK) atstovas Mindaugas Baranauskas.
2010-02-16

Lietuvos lankininkė šoktelėjo pasaulio reitinge

Tarptautinės šaudymo iš lanko federacijos (FITA) paskelbtame naujausiame pajėgiausių planetos lankininkių klasifikacijoje Lietuvos atstovė Jelena Babinina iš 81-osios vietos pakilo į 38-ąją. Tai aukščiausias pasiekimas per visą Lietuvos šaudymo iš lanko sporto istoriją. Pietų Korėjoje vykusio 45-ojo pasaulio šaudymo iš lanko čempionato skriemulinių lankų grupės varžybose J. Babinina užėmė 16-ąją vietą. Vyrų reitinge kaunietis Vladas Šigauskas iš 16-osios vietos nukrito į 19-ąją.
2009-09-19

Šaulė J. Babinina užėmė 16-ą vietą

Pietų Korėjoje vykstančio 45-ojo pasaulio šaudymo iš lanko čempionato skriemulinių lankų grupės varžybose Lietuvos atstovė Jelena Babinina užėmė 16-ąją vietą.
2009-09-05

Jelena Babinina pasaulio taurės varžybose – 18-a

Turkijoje vykusiose pasaulio šaudymo iš lanko taurės trečiojo etapo skriemulinių lankų grupės varžybose Lietuvos atstovė Jelena Babinina pasidalijo 18-ąją vietą. 33-iąją vietą atrankos varžybose užėmusi J. Babinina pirmajame atkrintamųjų varžybų etape 112-105 įveikė turkę Seviną Uisal (Sevinc Uysal), o antrajame etape 111-113 nusileido pasaulio reitingo lyderei ir pasaulio rekordininkei amerikietei Džeimi van Natai (Jamie van Natta). Varžybose dalyvavo 43 šaulės.
2009-06-09

Lankininkas Vladas Šigauskas kovos dėl bronzos

Kroatijoje vykstančių pasaulio šaudymo iš lanko taurės antrojo etapo skriemulinių lankų grupės varžybų pusfinalyje ketvirtadienį Kauno šaudymo iš lanko asociacijos atstovas Vladas Šigauskas po dviejų papildomų šūvių nusileido Salvadoro lankininkui Chorchei Chimenesui (Jorge Jimenez) ir kovos dėl bronzos medalio. Sekmadienį lietuvis susitiks su vokiečiu Paulu Tičeriu (Paul Titscher). V. Šigauskas atrankos varžybose surinko 1381 tašką ir tarp 74 dalyvių užėmė 33-iąją vietą.
2009-05-07

Lietuvos lankininkai sostinėje pradėjo žiemos sezoną

Vilniaus miesto pirmenybių varžybomis savaitgalį buvo pažymėtas Lietuvos lankininkų žiemos sezono atidarymas. Varžybose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos ir Ispanijos. Olimpinių lankų vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo šiaulietis Kostas Šliauteris (113 taškų), aplenkęs latvius Jevgenijų Lipinį bei Eduardą Lapsinį. Moterų šaudančių olimpiniais lankais nugalėtoja tapo vilnietė Ringa Baltrušaitė.
2007-11-20

Lietuvos lankininkų sėkmė Latvijoje

Savaitgalį atvirajame Latvijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionate Lietuvos šauliai iškovojo šešis medalius.Olimpinių lankų grupėje pirmą vietą užėmė Lietuvos čempionas ir rekordininkas Tomas Kučinskas (1136 taškai). Jis pagerino du Lietuvos rekordus: pratime šaudant iš 25 m (25 m Ruond) išmušė 561-ą tašką ir pratime šaudant iš 18 m (18m Round) - 575-is taškus. Pastarasis rezultatas - pirmą kartą T.Kučinsko įvykdytas didmeistrio (tarptautinės klasės sporto meistro) normatyvas.