Pietų Korėjoje vykstančio 45-ojo pasaulio šaudymo iš lanko čempionato skriemulinių lankų grupės varžybose Lietuvos atstovė Jelena Babinina užėmė 16-ąją vietą.

32 metų mūsų šalies šaulė, kuri atrankos varžybose tarp 83 sportininkių buvo 27-a, antrajame atkrintamųjų varžybų etape (1/32 finalo) šeštadienį 115-105 įveikė slovėnę Mają Marcen Pavlin, šešioliktfinalyje 112-111 nugalėjo antrąją vietą pasaulio reitinge užimančią kroatę Ivaną Buden, o aštuntfinalyje 105-112 nusileido danei Kamilai Sioemod (Camilla Soemod), kuri pasaulio reitinge yra pirma.

J. Babinina pasaulio reitinge užima 81-ąją vietą.

Vyrų varžybose, kuriose dalyvavo 112 šaulių, Lietuvos atstovas Vladas Šigauskas su dviem varžovais pasidalijo 49-ąją vietą.

42 metų V. Šigauskas, atrankos varžybose užėmęs 37-ąją vietą, atkrintamųjų varžybų pirmajame etape (1/64 finalo) 115-113 įveikė Puerto Riko atstovą Karlosą Velesą (Carlos Velez), tačiau po to 113-115 nusileido Indonezijos atstovui Hendrai Setidžavanui (Hendra Setijawan).

J. Babininos vyras V. Šigauskas pasaulio reitinge užima 16-ąją vietą.