jeanas-louisas schlesseras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jeanas-louisas schlesseras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jeanas-louisas schlesseras“.

Dakaro ralyje nugalėjo prancūzai

Sekmadienį Senegalo sostinėje pasibaigusį XXVIII Dakaro ralį, kaip ir prieš dvejus metus laimėjo prancūzai Stephane`as Peterhanselis su "Mitsubishi" ir Cyrilas Despresas su "KTM`u". Paskutinį penkioliktąjį etapą greičiausiai įveikė Pietų Afrikos lenktynininkas Ginelis De Villiersas su "Volkswagen", 16 km greičio ruožą įveikęs per 7 minutes 2 sekundes ir vos 2 sek. aplenkęs komandos draugą ispaną Carlosą Sainzą.
2007-01-21

Latvis nugalėjo devintajame Dakaro ralio etape

Istorinę pergalę Dakaro ralyje iškovojo Latvijos motociklininkas Janis Vinteras su KTM`u, pirmadienį laimėjęs devintąjį etapą iš Tišito Mauritanijoje į Nemą Malyje. J. Vinteras vieną ilgiausių šiame Dakaro ralyje 494 km specialų greičio ruožą įveikė per 6 valandas 8 minutes 51 sekundę ir pusaštuntos minutės aplenkė antroje vietoje likusį prancūzą Cyrilą Despres`ą bei beveik 8 min.
2007-01-16

Amerikiečio bei ispano pergalės šeštajame Dakaro ralio etape

Ketvirtadienį ilgiausiąjį - šeštąjį (817 km) - Dakaro ralio etapą iš Tan Tano Maroke į Zoueratą Mauritanijoje greičiausiai įveikė amerikietis Robby Gordonas su "Hummer". 394 km specialiajame greičio ruože JAV lenktynininkas sugaišo 2 valandas 58 minutes ir 57 sekundes.
2007-01-11

Ispanijos lenktynininkai sustiprino Dakaro ralio lyderių pozicijas

Antradienį Maroke baigėsi jau ketvirtas Dakaro ralio 648 km etapas, kuriame pergalę šventė savo gamybos bagiu važiuojantis prancūzas Jeanas-Louisas Schlesseras. Jis 405 km greičio ruožą įveikė per 3 valandas 59 minutes 54 sekundes ir nes 7 min. 52 sek.
2007-01-10

Dakaro ralio nugalėtojais tapo Stephane`as Peterhanselis ir Nani Roma

Sekmadienį Senegalo sostinėje baigėsi vienas prestižiškiausių XXVI Dakaro ralis.Automobilių varžybas laimėjo šešiskart Dakaro nugalėtojas motociklų klasėje prancūzas Stephane`as Peterhanselis (Stefanas Peteranselis), kuris tapo pirmuoju lenktininkų nugalėjusiu Dakaro ralyje ir motociklų ir automobilių klasėje. Sekmadienį 17-ajame etape S.Peterhanselis finišavo devynioliktas, 27-ių km greičio ruože 4 min. 23 sek.
2004-01-18

Sekmadienį Senegalo sostinėje baigėsi vienas prestižiškiausių XXVI Dakaro ralis.Automobilių varžybas laimėjo šešiskart Dakaro nugalėtojas motociklų klasėje prancūzas Stephane`as Peterhanselis (Stefanas Peteranselis), kuris tapo pirmuoju lenktynininku, nugalėjusiu Dakaro ralyje ir motociklų ir automobilių klasėje. Sekmadienį 17-ajame etape S.Peterhanselis finišavo devynioliktas, 27-ių km greičio ruože 4 min. 23 sek.
2004-01-18

Masuoka laimėjo ilgiausiąjį Dakaro ralio etapą

Dakaro ralio lyderis bendroje įskaitoje bei paskutinių dviejų metų šių lenktynių nugalėtojas japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su "Mitsubishi" trečiadienį laimėjo ilgiausiąjį dvidešimt šeštojo Dakaro ralio etapą.