Sekmadienį Senegalo sostinėje baigėsi vienas prestižiškiausių XXVI Dakaro ralis.Automobilių varžybas laimėjo šešiskart Dakaro nugalėtojas motociklų klasėje prancūzas Stephane`as Peterhanselis (Stefanas Peteranselis), kuris tapo pirmuoju lenktynininku, nugalėjusiu Dakaro ralyje ir motociklų ir automobilių klasėje.

Sekmadienį 17-ajame etape S.Peterhanselis finišavo devynioliktas, 27-ių km greičio ruože 4 min. 23 sek. pralaimėjęs etapo nugalėtoju tapusiam škotui Colinui McRae (Kolinui Makrėjui) su "Nissan", kuris distancijoje sugaišo 14 min. 42 sek.

S.Peterhanselis Dakaro greičio ruožuose sugaišo 53 val. 47 min. 37 sek. ir bendroje įskaitoje 49 min. ir 24 sek. aplenkė praėjusių metų Dakaro nugalėtoją komandos draugą japoną Hiroshį Masuoką (Hirošį Masuoką).

Trečias bendroje įskaitoje liko savo gamybos bagiu važiavęs dar vienas Prancūzijos lenktynininkas Jeanas-Louisas Schlesseras (Žanas-Lujisas Šleseras), nugalėtojui pralaimėjęs daugiau, kaip tris valandas.