javier fernandez

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „javier fernandez“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „javier fernandez“.

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse lyderiu tapo favoritu laikomas ispanas

Slovakijos sostinėje įsibėgėjančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate vyrų varžybų (35 dalyviai) lyderiu po trumposios programos tapo ketvirtojo nugalėtojo titulo iš eilės siekiantis bei favoritu laikomas ispanas Javieras Fernandezas. Pasaulio čempionu tituluojamas 24-erių metų Ispanijos sportininkas, kuris Senojo žemyno pirmenybėse triumfavo 2013-2015 metais, trečiadienį trumpojoje programoje surinko 102,54 balo.
2016-01-28

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate

Šeštadienį Prancūzijos sostinėje prasidėjusiame IX pasaulio lengvosios atletikos čempionate sėkmingai kvalifikacinių 100 m bėgimo varžybų barjerą įveikė Agnė Eggerth (Visockaitė). Lietuvos sprinterė distanciją įveikė per 11,44 sek. ir, penktajame bėgime finišavusi trečia, pateko į ketvirtfinalį. Aštuoniuose kvalifikaciniuose bėgimuose dalyvavo 64 sportininkės, o į ketvirtfinalį pateko po tris pirmąsias vietas bėgimuose užėmusios atletės bei dar aštuonios greičiausiai bėgusios sportininkės.