jaunučiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaunučiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaunučiai“.

Galingai finišavę lietuviai – jaunučių turnyro čempionai

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė pergalingai baigė pasirodymą tarptautiniame turnyre Turkijoje. Rolando Rakučio ir Mindaugo Noreikos auklėtiniai paskutinėse rungtynėse 75:56 (23:16, 21:12, 18:15, 13:13) įveikė Prancūzijos bendraamžių ekipą. Visas rungtynes laimėjusi Lietuvos rinktinė tapo šio turnyro nugalėtoja. LIETUVA U16: E.Butkus 18 tšk., R.Kneižys 11 tšk., T.Baltrušaitis ir O.Kojonetsas po 9 tšk., L.Lelevičius 8 tšk. PRANCŪZIJA U16: Y.Traore ir A.Traore po 8 tšk.
2019-02-01

Lietuviai antroje mačo dalyje sudorojo Serbijos jaunučius

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė iškovojo dar vieną pergalę tarptautiniame turnyre Turkijoje. Rolando Rakučio ir Mindaugo Noreikos auklėtiniai antrajame susitikime 90:70 (20:20, 25:18, 28:15, 17:17) nugalėjo Serbijos ekipą. Lietuviams šioje dvikovoje pergalingą pranašumą pavyko įgyti tik po ilgosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį pavyko laimėti rezultatu 28:15 ir įgyti 20-ies taškų persvarą. LIETUVA U16: T.Baltrušaitis 19 tšk., E.Butkus 14 tšk., O.Kojonecas 13 tšk., R.Kneižys 10 tšk.
2019-01-29

Š.Marčiuliono akivaizdoje – sūnaus Augusto ir Lietuvos rinktinės pralaimėjimas serbams

Lietuvos jaunučių (iki 16 m.) krepšinio rinktinė Europos čempionate kovos tik dėl septintosios vietos. Penktadienį lietuviai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir 66:73 (16:11, 20:19, 18:18, 12:25) nusileido Serbijai. Šias rungtynes tribūnose stebėjo legendinis krepšininkas Šarūnas Marčiulionis. Jo sūnus Augustas lietuviams surinko 8 taškus (2/8 dvit., 0/2 trit.). Ąžuolas Tubelis pelnė 14 (11 atk. kam.), Hubertas Pivorius 13 taškų.
2018-08-17

Jaunučiai grupių etapą baigė be gailesčio sutrypdami Izraelį

Dar vieną užtikrintą pergalę Europos čempionate iškovojo Lietuvos jaunučių rinktinė. Tomo Purlio auklėtiniai A grupės rungtynėse 92:46 (25:20, 33:5, 19:14, 15:7) nugalėjo Izraelio ekipą. Lietuviai rungtynėse dominavo nuo pat susitikimo pradžios ir per antrąjį kėlinį praleidę tik penkis taškus, įpusėjus rungtynėms jau turėjo 33-ių taškų persvarą (58:25). Vaizdas aikštelėje po ilgosios pertraukos nepasikeitė: lietuviai dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.
2018-08-12

Lietuviai po atkaklios kovos palaužė latvius

Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) rinktinė tarptautiniame turnyre Turkijoje sulaukė rimtesnio pasipriešinimo, bet sugabėjo pratęsti pergalių seriją. Edvino Justos auklėtiniai po atkaklios kovos palaužė kaimynus latvius – 87:76 (19:15, 26:19, 18:20, 24:22). Rezultatyviausiai lietuvių gretose rungtyniavo Erikas Jarmolajevas, pelnęs 25 taškus (8 at. kam., 3 rez. perd.), 24 taškus pridėjo Marek Blaževič (7 at. kam., 2 rez. perd.), 18 taškų – Modesto Kanclerio sąskaitoje (7 at. kam., 6 rez. perd.
2017-02-02

Lietuvos šešiolikmečiai – Europos jaunučių čempionato pusfinalyje

Kaune vykstančiame „Paysera“ Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionate trečia pusfinalio dalyve tapo Lietuvos rinktinė. Penktadienį Gedimino Petrausko auklėtiniai ketvirtfinalio rungtynėse 93:74 (21:23, 22:15, 25:21, 25:15) nugalėjo Suomijos bendraamžius ir po penkerių metų vėl žais šios amžiaus grupės pirmenybių pusfinalyje. Po 18 taškų nugalėtojams pelnė Vitalijus Kozys ir Arnas velička, po 12 – Tadas Vaičiūnas ir Grantas Vasiliauskas.
2015-08-14

Paaiškėjo visos Europos jaunučių krepšinio čempionato ketvirtfinalio poros

Kaune vykstančiame "Paysera" Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionate trečiadienį baigėsi antrojo etapo kovos, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros. Trečiadienį vėlai pasibaigusiuose F grupės mačuose Prancūzijos šešiolikmečiai 57:38 (16:4, 20:11, 5:12, 16:11) nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusią Suomijos ekipą, o Bosnijos ir Hercegovinos jaunučių rinktinė 86:59 (22:11, 22:17, 24:13, 18:18) sutriuškino Kroatijos bendraamžius.
2015-08-13

Europos jaunučių krepšinio čempionate Lietuvos šešiolikmečiai pralaimėjo turkams

Antrąją nesėkmę Kaune vykstančiame „Paysera“ Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionate patyrė jau anksčiau vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Lietuvos rinktinė. Po keturių pergalių iš eilės turnyro starte, trečiadienį Gedimino Petrausko auklėtiniai antrojo etapo E grupės penktojo turo rungtynėse 64:67 (7:19, 22:17, 12:15, 23:13) nusileido bendraamžiams iš Turkijos. 17 taškų į varžovų krepšį įmetė Arnas Velička, 16 – Tadas Vaičiūnas, 7 – Ignas Sargiūnas.
2015-08-12

Europos jaunučių krepšinio čempionate Kaune baigėsi pirmojo etapo varžybos

Šeštadienį baigėsi Kaune vykstančio "Paysera" Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionato pirmasis etapas, ko kurio dvylika komandų aštuntfinalio etapo dviejose grupėse toliau tęs kovą dėl vietų atkrintamosiose varžybose, o likusios trys ekipos žais dėl geresnių starto pozicijų prieš kovą dėl išlikimo A divizione.
2015-08-09

Lietuvos šešiolikmečiai nuskynė jau trečią pergalę Europos jaunučių krepšinio čempionate Kaune

Trečią pergalę iš eilės Kaune vykstančiame "Paysera" Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė. Jau anksčiau pirmą vietą B grupėje ir kelialapį į kitą varžybų etapą užsitikrinę Gedimino Petrausko auklėtiniai šeštadienį nieko nelėmusiose trečiojo turo rungtynėse 96:70 (30:17, 28:21, 22:12, 16:20) sutriuškino trečiąją nesėkmę patyrusius grupės autsaiderius bendraamžius iš Izraelio.