Balstogėje (Lenkija) vyko XXIV Tarptautinis imtynių turnyras. Varžybose puikiai kovojo Kauno ekipa, kuri komandų įskaitoje užėmė antrą vietą. Jaunučių grupėje nugalėjo Ignas Bukauskas (42 kg).

Antras vietas užėmė Mantas Gaidukevičius (32 kg), Arnas Gaidanka (38 kg) ir Arminas Lygnugaris (53 kg). Bronzos medaliais pasipuošė Lukas Pagirys (32 kg) ir Dominykas Burnis (47 kg).

Jaunių turnyro nugalėtoju tapo šių metų šalies jaunučių pirmenybių nugalėtojas Mantvydas Kupratas (69 kg).

Trečias vietas užėmė Jonas Paulauskas (50 kg), Mantas Grodeckas (54 kg), Renaldas Ivanauskas (63 kg) ir Rokas Minikevičius (100 kg).

Nepaisant šešių iškovotų medalių, sostinės sportinininkai tarp 14 komandų liko penktoje vietoje.

Jaunučių grupėje Arnoldui Baranovui (59 kg) atiteko sidabro medalis, o Jokūbas Basijokas (53 kg) ir Paulius Alešiūnas (53 kg) užėmė trečią vietą.

Sunkiasvoris Povilas Danilevičius (100 kg) triumfavo jaunių amžiaus grupėje. Sidabro medaliais apdovanotas Alehas Pirahovas (85 kg). Trečią vietą užėmė Artiomas Rybakovas (69 kg).

Varžybose dalyvavo 187 sportininkai iš Lenkijos, Lietuvos, Ukrainos ir Baltarusijos.