japonijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „japonijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „japonijos rinktinė“.

Japonų triumfas: kitais metais keliaus į olimpines žaidynes

Šeštadienį pasaulio čempionato O grupės akistatoje susitiko dėl 17-32 vietų kovojančios Japonijos ir Žaliojo Kyšulio rinktinės. Šioje akistatoje kelialapį į olimpines žaidynes iškovojo japonai (2/3), kurie 80:71 (17:19; 33:18; 23:18; 7:16) įveikė Žaliojo Kyšulio krepšininkus (1/4). Ši pergalė užtikrino Japonijai kelialapį į olimpines žaidynes Paryžiuje. Jie tapo geriausia Azijos komanda šiose pirmenybėse.
2023-09-02

Dviženklį taškų deficitą ištirpdę Japonai žengė olimpiados link

Pasaulio krepšinio čempionato kovose dėl 17–32 vietų Japonijos (2/2) rinktinė 86:77 (15:19, 21:22, 17:21, 33:15) palaužė Venesuelos (0/4) krepšininkus.
2023-08-31

Pasaulio taurėje – užtikrintas Australijos žingsnis į kitą etapą

Antradienį bilietą į kitą pasaulio čempionato etapą sučiupo Australijos (2/1) rinktinė. Okeanijos atstovai pakankamai užtikrintai 109:89 įveikė šeimininkus japonus (1/2) ir garantavo sau vieta tarp 16 stipriausių pasaulio komandų. E grupėje Australija užėmė antrąją vietą, į priekį praleisdami visus varžovus įveikusius vokiečius (3/0). Ketvirti grupėje liko visus mačus pralaimėjusi Suomija (0/3).  Kaip ir tikėtasi, Australija mačą pradėjo sėkmingiau.
2023-08-29

Dar vienas netikėtumas: 18 taškų deficitą panaikinę japonai įveikė Suomiją

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Japonijos (1/1) rinktinė. Tomo Hovasse auklėtiniai E grupės akistatoje Okinavoje 98:88 (22:15, 14:31, 27:27, 35:15) įveikė Suomijos (0/2) komandą, kuri prarado šansus patekti į antrąjį etapą. Nugalėtojams Joshas Hawkinsonas pelnė 28 taškus ir atkovojo 19 kamuolių. Jis surinko 44 naudingumo balus. Yuki Kawamura pridėjo 25 taškus ir 9 perdavimus. Pralaimėjusiems Lauri Markkanenas pelnė 27 taškus bei atkovojo 12 kamuolių.
83
2023-08-27

Vokietija įsirašė užtikrintą pergalę prieš Japoniją

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Vokietjos (1/0) rinktinė, kuri E grupės akistatoje Okinavoje 81:63 (23:11, 30:20, 16:16, 12:16) pranoko Japonijos (1/0) komandą. Nugalėtojus į priekį vedė Moritzas Wagneris, kuris pelnė 25 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. 14 taškų surinko Dennisas Schroderis. Pralaimėjusiems Yuta Watanabe pelnė 20 taškų. Vokietijos rinktinė kontrolę perėmė nuo pirmojo kėlinio, po kurio pirmavo 12 taškų persvara.
2023-08-25

Prancūzai savo meistriškumą įrodė ir mače su japonais

Tokijuje vykusiame kontroliniame mače šeimininkai japonai 70:88 (20:23, 20:22, 17:25, 13:18) nusileido Prancūzijos rinktinei. Japonai šiame susitikime atliko net 43 tolimus metimus, iš kurių 13 pasiekė tikslą (30 proc.), kai Prancūzija žaidimą grindė baudos aikštelėje ir realizavo 26 dvitaškius iš 41 bandymo – 63 proc. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Rudy Gobertas, kuris pelnė 16 taškų (7/7 dvit., 9 atk. kam.), Sylvainas Francisco (3/4 trit.
2023-08-17

Po pratęsimo ir baudinių dramos į ketvirtfinalį prasibrovė Kroatijos futbolininkai

Pirmadienio vakarą Pasaulio taurės aštuntfinalio etape susikovė Japonijos ir Kroatijos rinktinės. Po dviejų pratęsimo kėlinių ir 11 m. baudinių serijos 2:1 triumfavo Kroatijos rinktinė. Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova. Abi komandos atrodė gana panašiai, vienu metu labiau dominuodavo japonai, kitu kroatai. Abiems komandoms pavyko susikurti pavojingų progų prie varžovų vartų, tačiau iki pat kėlinio pabaigos nei vieniems nepavyko progų paversti įvarčiais.
2022-12-05

Nusivylimo neslėpęs Vokietijos rinktinės lyderis Gundoganas: „Mums trūko tikėjimo“

Vokietijos rinktinė pirmose 2022 m. Pasaulio taurės rungtynėse netikėtai 1:2 turėjo pripažinti Japonijos futbolininkų pranašumą. Šiame susitikime pasižymėjęs Ilkay‘us Gundoganas neslėpė nusivylimo dėl tokio rezultato. „Praleidome įvarčius per lengvai. Ypač antrasis praleistas įvartis, nežinau, ar pasaulio futbolo čempionate kada nors buvo įmuštas lengvesnis įvartis. Taip negali įvykti, mes dalyvaujame pasaulio čempionate. Didžiąją rungtynių dalį dominavome.
2022-11-23

Po šios atakos R. Lukaku vadina genijimi: pamatyk, kaip pavogė pergalę iš japonų

Pirmadienį paaiškėjo dar viena pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio dalyvė ir būsima Brazilijos rinktinės varžovė. Nors Belgijai pergalę prieš Japoniją 3:2 atnešė tikslūs Jano Vertongheno, Marouane Fellaini ir Nacer Chadli smūgiai, šios pergalės nebūtų be fenomenalaus belgų puolėjo Romelu Lukaku judėjimo paskutinės kontraatakos metu.
2018-07-03

Lietuvos dvidešimtmetės krepšininkės Panevėžyje mes iššūkį Japonjos moterų rinktinei

Lietuvos merginų jaunimo (iki 20 metų) rinktinės pasirengimas Europos čempionatui įsibėgėja. Krepšininkės užbaigė pirmąją treniruočių stovyklą, o rytoj 19 val. Panevėžio „Cido“ arenoje sužais pirmąsias kontrolines rungtynes. Daliaus Ubarto auklėtinių laukia sunkus egzaminas - lietuvaičių jėgas tikrins mūsų šalyje stovyklaujanti ir savotišku žaidimo stiliumi pasižyminti Japonijos moterų rinktinė, praneša LKF.