italijos futbolo rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „italijos futbolo rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „italijos futbolo rinktinė“.

Mirė Italijos futbolo rinktinės rekordininkas

Eidamas 79-uosius metus mirė Italijos rinktinės rekordininkas, buvęs „Cagliari“ puolėjas Luigi Riva. Per 42 pasirodymus Italijos nacionalinėje komandoje, su kuria laimėjo 1968 m. Europos čempionatą ir po dvejų metų pateko į Pasaulio taurės finalą, L. Riva pelnė net 35 įvarčius. Jis taip pat padėjo „Cagliari“ klubui 1970 m. iškovoti vienintelį „Serie A“ titulą.
2024-01-23

Euro 2024 atranka: titulą ginantys italai iškovojo bilietą, paaiškėjo ir dar dvi čempionate žaisiančios rinktinės

2024 m. Europos futbolo čempionato atrankoje pirmadienio vakarą sužaistos septynerios rungtynės, po kurių paaiškėjo dar trys šalys, kurios užsitikrino bilietus į pirmenybes. Į Europos čempionatą šiaip ne taip prasibrovė titulą ginantys italai. Jiems mače su ukrainiečiams reikėjo bent nepralaimėti, o Ukrainai žūtbūt laimėti. Rungtynės pasibaigė be įvarčių 0:0, vadinasi, Italija C grupėje liko antra ir iškovojo bilietą į Europos čempionatą.
2023-11-20

Euro 2024 atranka: Danija pateko į čempionatą, svarbią pergalę šventė italai

Atrankoje į 2024 metų Europos futbolo čempionatą sužaistos dar keturios rungtynės. C grupėje pirmąją poziciją užsitikrino Anglijos atstovai 2:0 nugalėję Maltos komandą. Pirmajame kėlinyje kamuolį į savo vartus pasiuntė Enrico Pope‘as, o po pertraukos persvarą padvigubino Harry Kane‘as. Kitose šios grupės rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Italija. Italai namuose 5:2 nugalėjo Šiaurės Makedonijos rinktinę. Po pirmojo kėlinio italai turėjo net trijų įvarčių pranašumą.
2023-11-17

Anglijos rinktinė iškovojo kelialapį į Europos čempionatą

Anglijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynėse 3:1 nugalėjo Italijos futbolininkus ir iškovojo kelialapį į finalinį šį turnyrą.
2023-10-18

„Euro 2024“ atranka: Italija įveikė ukrainiečius, Ispanijos rinktinė sutriuškino Kiprą

Italijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynėse 2:1 įveikė Ukrainos futbolininkus. Davide‘as Frattesi 12-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0. Pastarasis 29-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0. Andrejus Jarmolenko 41-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Tikslaus perdavimo sulaukęs...
2023-09-13

Mancini palieka Italijos rinktinės trenerio postą

Po penkerių metų vadovavimo Italijos rinktinei atsistatydino Roberto Mancini. 58-erių metų italas komandai vadovavo po to, kai ji nepateko į 2018 m. pasaulio čempionatą bei atvedė ją į pergalę 2020 m. Europos čempionate, kai finale italai po baudinių serijos nugalėjo Angliją. Italija buvo surengusi rekordinę 37 rungtynių be pralaimėjimų seriją, tačiau vėliau nepateko į 2022 m. pasaulio čempionatą. R.Mancini įpėdinis bus įvardintas per kelias artimiausias dienas.
2023-08-13

Penkių įvarčių dramoje – bronzinis Italijos rinktinės triumfas „Tautų lygoje“

Italijos rinktinė sekmadienį įvykusiose UEFA Tautų lygos rungtynėse dėl trečiosios vietos 3:2 nugalėjo Nyderlandų futbolininkus. Federico Dimarco 6-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0. Davide’as Frattesi 20-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino italų pranašumą šiame susitikime 2:0. Cody Gakpo 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.
54
2023-06-18

Mačo pabaigoje pergalę išplėšę ispanai žengė į Tautų lygos finalą

Ispanijos rinktinė UEFA Tautų lygos pusfinalyje 2:1 įveikė Italijos futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.  Yeremi Pino jau 3-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Ispaniją į priekį 1:0. Visgi netrukus rezultatas tapo lygus, kai Ciro Immobile 11-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1. Kiek vėliau abi komandos turėjo šansų pasižymėti, bet įvarčiais progos nevirto.
2023-06-15

Euro 2024 atranka: portugalai su Ronaldo priešaky smaginosi Liuksemburge

Portugalijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos J grupės rungtynėse 6:0 nušlavė Liuksemburgo futbolininkus. Cristiano Ronaldo 9-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė Portugalijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0. Joao Felixas 15-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino portugalų pranašumą 2:0. Tada Bernardo Silva 18-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir dar labiau padidino pranašumą 3:0. Paskui C....
2023-03-27

Europos futbolo čempionato atrankų starte čempionų nesėkmė ir puikus Danijos talento pasirodymas

Ketvirtadienio vakarą prasidėjo pirmoji atrankų į Europos futbolo čempionatą diena.  Jau pirmuosiuose mačuose intrigą kėlė čempionų italų ir vicečempionų anglų kova, o dramos pridėjo ir Suomijos bei Danijos akistata. Anglijos rinktinė Euro 2024 m. čempionato pirmose rungtynėse svečiuose 2:1 nugalėjo Italijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.