Italijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynėse 2:1 įveikė Ukrainos futbolininkus.

Davide‘as Frattesi 12-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0. Pastarasis 29-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Andrejus Jarmolenko 41-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Giacomo Raspadori 60-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.

Manuelio Locatelli 69-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Mykhailo Mudrykas 83-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Tuo tarpu Ispanijos rinktinė A grupės rungtynėse namuose net 6:0 sutriuškino Kipro futbolininkus.

Gavi 18-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Ispanijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

Mikelis Merino 33-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino ispanų pranašumą 2:0.

Joselu 70-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

Ferranas Torresas 73-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir dar labiau padidino pranašumą 4:0.

Alexas Baena ir F. Torresas rungtynių pabaigoje pridėjo po įvartį, o Ispanijos rinktinė iškovojo pergalę rezultatu 6:0.