Anglijos rinktinė iškovojo kelialapį į Europos čempionatą

Anglijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynėse 3:1 nugalėjo Italijos futbolininkus ir iškovojo kelialapį į finalinį šį turnyrą.

Gianluca Scamacca 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

Harry Kane’as 32-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino susitikimo rezultatą 1:1.

Marcusas Rashfordas 44-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Gianluigi Donnarumma.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Destiny Udogie pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Jordanas Pickfordas.

M.Rashfordas 57-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą Anglijos rinktinės naudai 2:1.

Philas Fodenas 68-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas G.Donnarumma meistriškai atrėmė kamuolį.

H.Kane’as 77-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartus ir padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

Moise’o Keano per pridėtą rungtynių laiką atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas nepakito.