italas mirkas bortolotis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „italas mirkas bortolotis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „italas mirkas bortolotis“.

K. Vasiliauskas „Formulės-2“ etape – dešimtas

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato penktajame etape Belgijoje šeštadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė 10-ąją vietą ir įskaitinių taškų nepelnė. Nugalėjo vokietis Tobiasas Hegevaldas (Tobias Hegewald). Jis 11 ratų po 7 km nuvažiavo per 25 min. 59,481 sek. (vid. greitis - 177,8 km/h). Antras finišavo Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek, +4,149 sek.), trečias - serbas Milošas Pavlovičius (+7,896 sek.). K. Vasiliauskas nuo nugalėtojo atsiliko 36,39 sek.