it studijos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „it studijos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „it studijos“.
REKLAMA
Dirbtinis intelektas (nuotr. Shutterstock.com) Dirbtinis intelektas (nuotr. Shutterstock.com)

Dirbtinis intelektas – grėsmė ar naujos galimybės? Profesorius papasakojo, ko galime tikėtis ateityje

Daugiau nei prieš metus pristatytas, turbūt geriausiai žinomas ir dabar plačiausiai naudojamas, CHAT GPT kalbos modelis visuomenėje sukėlė daugybę diskusijų. Iš pradžių žmonės reiškė nuostabą dėl tobulėjančio mokslo, vėliau buvo imta kalbėti ir apie kitą DI (dirbtinio intelekto) pusę – darbuotojų pakeitimą mašinomis. Apie DI intelekto įtaką mūsų gyvenimui ir ateities perspektyvas plačiau pasakoja VILNIUS TECH Elektronikos fakulteto, Elektroninių sistemų katedros vedėjas, prof. dr.

Klaipėdos universitete – tarptautinis informatikos studentų konkursas

Klaipėdos universiteto Gamtos ir matematikos mokslų fakultete rugsėjo 13 d. (penktadienį) startuoja tarptautinis programinės įrangos projektavimo konkursas. Konkurse dalyvaus studentų komandos iš Vokietijos, Latvijos ir Lietuvos, sakoma universiteto pranešime. Pagrindinis konkurso tikslas – suteikti informatikos studijų programos studentams dalyvavimo tarptautiniuose projektuose patirties dirbant tarptautinėse komandose.
2013-09-11

IT įmonės ragins moksleivius studijuoti informacines technologijas

Asociacija „INFOBALT“ ir informacinių technologijų bendrovė „Microsoft“ kreipėsi į visas šalies IT įmones ragindamos prisijungti prie IT profesijų populiarinimo iniciatyvos. Šių metų kovo – balandžio mėnesiais Lietuvoje veikiančių įmonių atstovai kviečiami susitikti su mokiniais mokyklose, kuriose mokėsi arba kuriose mokosi jų vaikai.
2011-03-09
Į viršų