inga mastianica

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inga mastianica“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inga mastianica“.

Lietuvos ėjikai Europos jaunimo čempionate – dvylikti

Ostravoje (Čekija) vykstančio 8-ojo Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato 20 km sportinio ėjimo varžybose Lietuvos atstovai - Inga Mastianica ir Genadijus Kozlovskis užėmė 12-ąsias vietas. Merginų varžybas, kuriose dalyvavo 20 sportininkių, laimėjo 20-metė rusė Tatjana Minejeva. Ji distanciją įveikė per 1 val. 31 min. 42 sek. 22-ejų metų I. Mastianica nuo jos atsiliko 13 min. 2 sek. Sidabras atiteko taip pat Rusijos atstovei, o bronza - Ispanijos ėjikei.
2011-07-17

Sportinio ėjimo čempionai – B. Virbalytė ir M. Žiūkas

Alytuje vykusiame 35-ajame sportinio ėjimo festivalyje "Alytus-2009" Lietuvos čempionato aukso medalius 20 km distancijoje iškovojo Brigita Virbalytė ir Marius Žiūkas. B. Virbalytė distanciją įveikė per 1 val. 33 min. 52 sek. Antra finišavo Neringa Aidietytė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 18 sek. Trečiąją vietą užėmė Sonata Milušauskaitė (+2.54). M. Žiūkas nuotolį įveikė per 1 val. 26 min. 17 sek.