ignas pagalys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ignas pagalys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ignas pagalys“.

Puikus puolimo arsenalas ir tobulėjimo reikalaujantys žaidimo elementai – kokį Igną Brazdeikį spėjome pamatyti rinktinėje?

Lietuvos krepšinio sirgaliai per daugiau nei mėnesį galėjo susipažinti su vienu naujausiu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nariu Ignu Brazdeikiu. Krepšininkas spėjo sužaisti 4 draugiškas rungtynes ir 2 oficialias rungtynes.  Atrankoje į pasaulio čempionatą I. Brazdeikis rinko po 14,5 taško ir 3,5 atkovoto kamuolio, o draugiškuose mačuose buvo giriamas už savo kovingumą, rankų nenuleidimą bei kol kas renka po 13,8 taško, 4 atkovotus kamuolius ir 2,3 rezultatyvaus perdavimo.
2022-08-11

Paaiškėjo „Ryto“ dublerių trenerių štabas

Naujam sezonui besiruošianti Vilniaus „Perlo Energijos“ komanda suformavo trenerių štabą. Pagrindiniu sostinės jaunimo ekipos vairininku ir toliau lieka Edvinas Justa, jam talkins Ignas Pagalys, kineziterapeutė Agnė Jonkutė bei į trenerių štabą sugrįžtantys Saulius Kuzminskas ir Ugnius Savickas. „Klubo tikslas – sudaryti visas reikiamas ir kaip galima geresnes sportavimo sąlygas.
2021-07-05
Į viršų