hockey

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hockey“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hockey“.

Jaunių rinktinė toliau neigia išankstines prognozes – nugalėti ir italai

Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinė tęsia įspūdingą pasirodymą pasaulio čempionate.   Estijoje vykstančiame pasaulio jaunių IB diviziono turnyre Lietuvos rinktinė po pratęsimo 2:1 palaužė Italijos bendraamžius. Tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų, po kurios jie pakilo į pirmąją poziciją šešių komandų turnyre.   Skirtingai nei pirmose rungtynėse su prancūzais, šįkart Lietuvos rinktinė buvo priversta vytis varžovus.
2024-04-15

Ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionatuose: sunkus startas ir du atsidūrimai per žingsnį nuo elito

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė po mėnesio pradės savo 31-ąjį pasirodymą planetos pirmenybėse. Per šiuos bandymus buvo tiek ir puikių pergalių, tiek ir skaudžių pralaimėjimų, po kurių rinktinė galiausiai varžysis  „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ lygmenyje, kurio turnyras bus surengtas Vilniuje. Pirmasis bandymas vykti į pasaulio čempionatą buvo užfiksuotas dar 1938 metais. Tuomet Lietuvos rinktinė išvyko į Čekoslovakijoje vykusį turnyrą.
2024-03-27

Lietuvos moterų rinktinė nugalėjo Serbiją ir antrus metus iš eilės iškovojo bronzą

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė užbaigė savo pasirodymą pasaulio čempionato III diviziono A grupės turnyre. Paskutinėse rungtynėse Lietuvos rinktinei norint pasidabinti bronza buvo būtina pergalė ir jos ją iškovojo. Lemiamose rungtynėse lietuvės 5:2 nugalėjo Serbijos atstoves. Rungtynės prasidėjo greita serbių pražanga ir nors Lietuvos rinktinė jos neišnaudojo, netrukus varžovės dar kartą prasižengė, o šios daugumos metu krito įvartis.
2024-03-17

„Airwell Energija“ dar kartą laimėjo Kaune – nuo čempionų titulo juos skiria viena pergalė

Kovoje dėl Lietuvos ledo ritulio čempionų titulo sužaistos penktosios serijos rungtynėse. Kaune vykusioje akistatoje „Airwell Energija“ 5:3 nugalėjo šeimininkus „Kaunas City“ atstovus. Serijoje iki 4 pergalių dabar jie pirmauja 3:2, o dar viena pergalė reikštų, jog „Airwell Energija“ nukarūnuotų praėjusio sezono čempionus. Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, kurie spausdami varžovus užsidirbo teisę žaisti daugumoje.
2024-03-13

Lietuvos moterų rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo pergale po baudinių serijos

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė pergalingai pradėjo pasaulio moterų čempionato III diviziono A grupės turnyrą. Čempionato starte lietuvės kovėsi su turnyro šeimininkėmis iš Kroatijos. Rungtynėse nugalėtojos nepaaiškėjo nei po trijų kėlinių, nei po pratęsimo. Galiausiai baudinių serijoje laimėjo Lietuvos rinktinė, kuri iškovojo pergalę 2:1. Jau pačioje rungtynių pradžioje lietuvės išprovokavo nuobaudą ir kurį laiką leido prie varžovių vartų, bet pasižymėti joms nepavyko.
2024-03-12

Namuose puikią gynybą demonstravusi „Airwell Energija“ finale vėl įsiveržė į priekį

Kovoje dėl Lietuvos čempionų titulo sužaistos trečiosios tarpusavio rungtynės. Po dviejų rungtynių Kaune, serija persikėlė į Elektrėnus. Ten šeimininkė „Airwell Energija“ 3:0 nugalėjo „Kaunas City“ komandą ir antrą kartą šioje serijoje įsiveržė į priekį. Dabar jie serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1. Pirmųjų dviejų kėlinių metu vyravo nuožmi kova, kurios metu progų turėjo abi komandos.
2024-03-08

Po 10 metų pertraukos Vilniuje – svarbiausios vyrų ledo ritulio rinktinės metų kovos

Svarbiausias metų ledo ritulio renginys sugrįžta į Lietuvą – Vilniuje balandžio 27 – gegužės 3 dienomis bus surengtas „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyras. Į Vilnių Lietuvos rinktinė „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ kovoms sugrįžta po dešimties metų pertraukos. Tuomet Dainiaus Zubraus į priekį vedina Lietuvos rinktinė pirmą kartą pasidabino šio diviziono bronzos medaliais.
2024-03-06

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė pradeda olimpinių žaidynių atrankos kovas

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė antradienį pasiekė Vengriją, kur jau šiandien startuoja keturių komandų Olimpinių žaidynių atrankos turnyras. Prieš išvyką į Vengriją rinktinė neapsiėjo be nuostolių. Dėl traumų rinktinei šį kartą negalės padėti Egidijus Binkulis ir Edgaras Protčenko. Juos sudėtyje pakeitė Dovydas Laimutis ir rinktinės debiutantas Benas Beličenka. Debiutantų šįkart rinktinėje – kaip niekad daug.
2024-02-08

„Hockey Punks“ po keturių tuščių mėnesių pagaliau iškovojo tašką

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate įvyko intriguojanti akistata tarp Elektrėnų „Airwell Energijos“ ir Vilniaus „7bet-Hockey Punks“. Vilniaus „Pramogų“ arenoje vykusiose akistatoje žiūrovai išvydo maksimalią dramą: rungtynėse nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Joje tikslesni buvo ir pergalę 4:3 šventė „Airwell Energijos“ atstovai.
2024-01-18

Lietuvos komandos OHL Baltijos čempionate patyrė minimalius pralaimėjimus

Elektrėnų „Airwell Energijai“ nepavyko iškovoti antrosios pergalės per dvi dienas, o „Kaunas City“ komanda viešnagę Estijoje baigė iškovoję tašką. OHL Baltijos ledo ritulio čempionato rungtynėse Rygoje Elektrėnų atstovai 1:2 nusileido „HS Riga“ komandai. Priminsime, jog vakar įvykusias pirmąsias šių komandų rungtynes 4:3 laimėjo lietuviai. Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais.