hardingas nana

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hardingas nana“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hardingas nana“.

Afrikos čempionate - staigmenų kupinas ketvirtfinalis

Afrikos vyrų krepšinio čempionate sužaisti ketvirtfinalio mačai, po kurių paaiškėjo keturios stipriausios rinktinės, kurios varžysis dėl Juodojo žemyno pirmenybių medalių. Čempionės titulą ginanti Angolos rinktinė be didesnio vargo 84:63 nugalėjo Centrinės Afrikos Respublikos krepšininkus. Angola: Joaquimas Gomesas 29 (9 atk. kam.
2009-08-14

2009-08-14

Kroatijos rinktinė nesunkiai susitvarkė su Kamerūno krepšininkais

Olimpinių žaidynių atrankos turnyrą sėkmingai pradėjo Kroatijos nacionalinė rinktinė. Pirmosiose D grupės rungtynėse Kroatija 93:79 (19:16, 26:9, 20:28, 28:26) nugalėjo be lyderio Lucaso Mbahas a Moute žaidusią Kamerūno ekipą. Šios rungtynės priminė prieš tai vykusį Slovėnijos ir Pietų Korėjos mačą. Kroatijos krepšininkai visą laiką išlaikė saugų pranašumą, kuri kamerūniečiams kartas nuo karto pavykdavo šiek tiek sumažinti.
2008-07-15

Pirmoji lietuvių ekipos pergalė Lenkijos krepšinio čempionato finale

Pirmąją pergalę Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl“ klubas su trimis lietuviais.