gintautas milevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintautas milevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintautas milevičius“.

„Raganosio“ įgula – naujoji Lietuvos čempionė!

Savaitgalį Kauno mariose įvyko RS-280 buriavimo čempionato paskutiniojo – aštuntojo – etapo trys plaukimai. Laimėjusi pirmąjį plaukimą, „Raganosio“ įgula tapo nebepavejama ir kituose dviejuose plaukimuose varžėsi tik dėl sportinės garbės. „Raganosio“ įgula pirmavo nuo pat čempionato pradžios, kuris prasidėjo 2009 m gegužės 10 d. Viso iš numatytų 32 plaukimų įvyko 29 plaukimai, kuriuose net 12 kartų nugalėjo „Raganosio“ įgula. Per visą čempionatą ši komanda surinko tik 46 baudos taškus.
2009-10-12

Švyturio RS-280 buriavimo pirmenybes laimėjo jachta "Arabela"

Savaitgalį Kauno mariose baigėsi Švyturio RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionatas. Ketvirtus metus iš eilės nugalėtojų taurę iškovojo jachtos "Arabela" įgula su kapitonu Raimondu Šiugždiniu.Visas pirmenybes "Arabelos" įgula (Klaudijus Kliučinskas, Rimantas Vilkas, Linas Šiugždinis, Gintaras Žvinys ir Linas Grabnickas) plaukė itin stabiliai ir surinko vos 39 baudos taškus.Iš dvidešimt trijų čempionato plaukimų "Arabela" laimėjo 8, septynis kartus buvo antra ir 3 kartus atplaukė trečia.