giedrius aidietis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrius aidietis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrius aidietis“.

Oficialu: šiemet dėl LKL čempionų žiedų varžysis net 13 ekipų

17-asis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas bus įsimintinas vien tuo, kad jame dalyvaus daugiausia per LKL istoriją komandų – net trylika. Vakar vykusiame LKL valdybos posėdyje bei visuotiniame narių susirinkime sudėlioti visi naujojo – 17-ojo – čempionato taškai.
2009-09-04

LKL čempionate žais ir Vilniaus „Perlas“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) valdybos posėdyje ketvirtadienį nuspręsta į stipriausias šalies krepšinio pirmenybes priimti Vilniaus "Perlo" klubą, praneša naujienų portalas lrytas.lt. Starto mokestį - 350 tūkst. litų - vilniečiai sumokės dalimis - 250 tūkst. litų perves iškart, o likusius 100 tūkst. litų - kitąmet. Praėjusį sezoną "Perlo" krepšininkai NKL čempionate užėmė 12-ąją vietą.
2009-09-03

R. Kurtinaitis grįžta į krepšinio aikštelę

Seulo olimpinių žaidynių čempionas Rimas Kurtinaitis debiutuos Vilniaus „Švyturio“ krepšinio čempionate. 48 metų 195 cm ūgio atakuojantis gynėjas prisijungė prie „Sostinės“ pirmenybių B lygoje rungtyniaujančios „In Grief United“ komandos, kurioje pakeis Achilo traumą patyrusį Arvydą Gronskį. „Lietuvos ryto“ komandos vyriausiasis treneris „In Grief“ gretose turėtų debiutuoti centrinėse sekmadienio (01 18) rungtynėse su „Ekskomisarų biuro“ krepšininkais.
2009-01-17

G. Aidietis: į Rygą važiuojame ne tam, kad pralaimėtume

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos vadybininkas Giedrius Aidietis patikino, kad net be penkių pagrindinės sudėties žaidėjų į Prezidento taurės turnyrą vyksiantys Lietuvos vicečempionai nesirengia būti lengvu varžovų grobiu. - Kaip vertinate pasirengimą sezonui? - Šis pasirengimas skiriasi nuo ankstesnių metų, nes turime keturis olimpiečius ir jie treniruojasi pagal kitą programą. Kartu tai yra labai gera proga save parodyti jauniems krepšininkams iš jaunimo komandos.
2008-09-24

Rungtynės Turkijoje sukėlė diskusijų audrą

Pavėluotas teisėjų sprendimas, keistos laukimo minutės, antras pralaimėjimas per valandą ir televizijos protestas Eurolygai. Taip baigėsi istorinė Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos krepšininkų nesėkmė per Eurolygos rungtynes Turkijoje. Įskaitę Stambulo „Fenerbahce Ulker“ žaidėjo Willie Solomono metimą aidint ketvirtojo kėlinio sirenai, teisėjai pakeitė sprendimą po beveik valandą trukusių derybų ir nutarė leisti išaiškinti nugalėtoją per pratęsimą.
2008-03-01

Krito LKL snaiperių konkurso rekordas

Šiandien Šiauliuose įvyko Lietuvos krepšinio lygos (LKL) Žvaigždžių diena. Per ją lietuvių rinktinė 110:109 nugalėjo iš legionierių sudarytą "Time Team" komandą, dėjimo į krepšį konkursą laimėjo Mantas Kalnietis, o per tritaškių metimų koknursą nepralenkimas buvo Marius Runkauskas. Pusfinalyje jis pelnė net 26 taškus ir pagerinų šių LKL konkursų rekordą. Žvaigždžių rungtynių pradžioje abi komandos tiesiog metimais atakavo krepšį, o pirmasis dėjimas Mantui Kalniečiui nepavyko.
2008-02-23

LKL „Fastum Žvaigždžių dienos“ naujovė – „LKL asų“ turnyras

Pirmadienį Vilniuje įvykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatyta Lietuvos krepšinio lygos LKL "Fastum Žvaigždžių diena", kuri vasario 23 dieną įvyks Šiaulių arenoje. Penkiolikos metų jubiliejų mininčios LKL reginio naujove taps "LKL asų" turnyras (3 prieš 3), kuriame jėgas išmėgins krepšininkų karjerą jau baigę žaidėjai.
2008-02-11

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje aikštelių šeimininkai ir svečiai pasidalijo po dvi pergales

Šeštadienį sužaistos ketverios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose aikštelių šeimininkai iš svečiai pasidalijo po dvi pergales. LKL čempionas bei dešimties komandų turnyro lyderis Kauno "Žalgiris" (23 pergalės ir 1 pralaimėjimas) išvykoje be Arvydo Sabonio pastangų 87:79 nugalėjo penktojoje pozicijoje esančius "Šiaulius" (13/13), nors aikštelės šeimininkus teko vytis daugiau nei du kėlinius.