germinas gabrielis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „germinas gabrielis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „germinas gabrielis“.

Vakar Arvydui Macijauskui nesisekė: rungtynėse su Malagos "Unicaja" pelnyta 12 taškų

Aštuntąją pergalę Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos aštuntojo turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderė Vitorijos "Tau Ceramica" su Arvydu Macijausku. Trečiadienį "Tau Ceramica" krepšininkai svečiuose 91:68 (24:18, 29:19, 24:10, 14:21) sutriuškino Malagos "Unicaja" ekipą ir dabar artimiausius persekiotojus lenkia jau trim pergalės. Šįsyk nesisekė A.Macijauskui, kuris per 28 minutes tepelnė 12 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido Luisui Scolai (26 tšk.
2003-10-30

2003-10-30

Antrosios lietuvių klubų pergalės Ispanijos ACB krepšinio lygoje

Ir nors trečiadienį abu krepšininkai iš Lietuvos nebuvo tokie rezultatyvūs, kaip pirmosiose Ispanijos ACB lygos pirmenybių rungtynėse, jų klubai iškovojo antrąsias pergales ir lieka tarp lyderių. Geriausiojo pirmojo ACB lygos turo žaidėjo Arvydo Macijausko Vitorijos "Tau Ceramica" namie 88:74 nugalėjo Tenerifės "Unleco" ekipą, o pats A.Macijauskas pelnė tik 8 taškus.