garethas southgate

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „garethas southgate“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „garethas southgate“.

Ar gali sirgalių kritikuojamas Southgate pratęsti Anglijos rinktinės sėkmę pasaulio čempionate?

Nors pirmosios grupės rungtynės Anglijos rinktinei buvo sėkmingos – Irano ekipą jie įveikė 6:2 –  vis dar kyla klausimų dėl tolimesnio šios komandos kelio. Praeities nesėkmėms persekiojant anglų trenerį Garethą Southgate, kyla vis daugiau abejonių ar pasaulio čempionate Anglijos rinktinė gali pratęsti sėkmingą pasirodymą. Praėjo šešiolika mėnesių nuo pralaimėjimo Italijai Europos čempionato finale po baudinių serijos.
2022-11-25

Apmaudų pralaimėjimą patyrę Anglijos sirgaliai pasitiko liūdną rytą: guodė ir princas Williamas

Liūdnas rytas pirmadienį išaušo Anglijos futbolo rinktinei ir jos sirgaliams. Šalis mėgina atsigauti po šoką sukėlusio sekmadieninio Anglijos futbolo rinktinės pralaimėjimo Europos futbolo čempionate italams. Anglai itin sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmąjį įvartį įmušė jau antrąją rungtynių minutę. Tačiau artėjant pagrindiniam rungtynių laikui italai rezultatą išlygino. Vėliau buvo žaidžiamas pratęsimas, po kurio buvo surengta baudinių serija.
2021-07-12

Apie baudinių seriją prabilęs Southgate‘as: „Tai buvo mano paskyrimai“

Italijos rinktinė Euro 2020 čempionato finale po dramatiškos baudinių serijos 2 – 1 parklupdė Anglijos futbolininkus ir po 53 metų pertraukos iškovojo čempionų titulą. Italai baudinių serijoje realizavo 3 smūgius, tuo tarpu anglai tai padarė 2 sykius. Anglijos rinktinę į priekį jau 2-ą minutę išvedė Luke‘as Shaw, o išlyginamojo įvarčio reikėjo laukti iki antrojo kėlinio, kai 67-ą minutę pasižymėjo finalo geriausiu žaidėju pripažintas Leonardo Bonucci.
2021-07-12

Karalienė siunčia žinią: laukia didžiausia ir svarbiausia kova per pastaruosius 55 metus

Sekmadienio vakarą įvyks lemiamos futbolo čempionato finalinės varžybos, kuriose susirungs Anglijos ir Italijos rinktinės. JK gyventojai su nekantrumu laukia finalo ir savo komandai linki pergalės. Jos palinkėjo ir karalienė Elizabeth II, Borisas Johnsonas ir princas Williamas. Anglijos futbolo rinktinė liepos 11 d. stovi tie istoriniu slenksčiu.
2021-07-11

Futbolas namo negrįš: kroatų dūris per pratęsimą nužudė anglus

Kroatijos rinktinė sukūrė stebuklą. Prieš mėnesį nedaug kas tikėjosi, kad ši maža šalis pateks į jo didenybės futbolo pasaulio čempionato finalą. Apie keturis milijonus gyventojų turinčios valstybės rinktinė trečiadienį turnyro pusfinalyje po pratęsimo 2:1 įveikė futbolo tėvynės Anglijos atstovus. Nei Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate’as, nei Kroatijos komandos strategas Zlatko Daličius sudėtyse netikėtumų nepateikė.
2018-07-11

Anglijos sirgaliai ketina nustebinti: G. Southgate'o antrininkai plūsta į Maskvą

Daugybė į Maskvą plūstančių Anglijos rinktinės sirgalių turės išskirtinę stiliaus detalę - vyriausiojo šios ekipos trenerio Garetho Southgate’o išpopuliarintą „Marks & Spencer“ firmos liemenę. Švarkus Anglijos rinktinei tiekianti „Marks & Spencer“ paskelbė, kad nuo pasaulio čempionato Rusijoje pradžios visų liemenių linijų pardavimai išaugo apie 35 procentais, o anglams patekus į pirmenybių pusfinalį pastarosiomis dienomis šių liemenių pardavimai turėjo dar labiau išaugti.
2018-07-11

Anglijos ir Brazilijos rinktinių stovyklose – nerimas dėl lyderių

Nerimas Anglijos ir Brazilijos rinktinių stovyklose. Artėjančias pasaulio futbolo čempionato rungtynes gali praleisti abiejų komandų lyderiai – atitinkamai Dele Alli ir Neymaras. Pastarasis šlubčiodamas paliko antradienio treniruotę, joje išbuvęs 15 minučių. Pirmadienį Neymaras apskritai nesitreniravo. Futbolininkas jaučia dešinės kojos čiurnos skausmus. Jie – 1:1 pasibaigusių pirmųjų rungtynių su šveicarais padariniai. Tada Neymaras buvo nuolat griaunamas, prieš jį prasižengta 10 kartų.
2018-06-19

Garethas Southgate’as suteikė šansą trims jaunuoliams

Trys jauni anglai – 20-mečiai Tammy Abrahamas ir Joe Gomezas bei 21-erių Rubenas Loftusas-Cheekas – pirmąkart pakviesti į nacionalinę rinktinę. „Komandų trenerių prašiau būti drąsiems ir pasitikėti jaunimu. Manau, turiu daryti tą patį“, – sprendimą aiškino vyriausiasis Anglijos komandos treneris Garethas Southgate’as. Į rinktinę po traumų grįžta gynėjas Danny Rose’as ir puolėjas Jamie Vardy.
2017-11-02

Lietuvos rinktinė tikisi, kad šįkart sirgaliai jos nenušvilps

Daugeliui Lietuvos rinktinės futbolininkų rungtynės su Anglijos komanda – tarsi svajonės išsipildymas. Maltoje sirgalių nušvilpti ir įvairiausiais daiktais apmėtyti lietuviai viliasi, kad konfliktas išspręstas ir šįkart nepasikartos. „Tai labai nemalonus faktas, bet, visų pirma, reikia padėkoti sirgaliams, kad jie atvažiuoja ir mus palaiko. Manau, nedidelis konfliktas išspręstas. Aistruoliai pamatė, kad kovojome ir siekėme pergalės. Po rungtynių mūsų žaidėjai pakalbėjo su sirgaliais.
2017-10-07

Anglijos rinktinei rungtynės su lietuviais – pasiruošimas ateities kovoms

Anglijos rinktinė rungtynių su Lietuvos komanda išvakarėse surengė spaudos konferenciją viename Vilniaus viešbučių. Nors anglams mačas nieko nelems, jie teigia, kad sieks pergalės, o į susitikimą žiūri kaip į papildomas rungtynes, gerinant savąjį žaidimą. Keisis sudėtis Anglijos rinktinė praėjusiose rungtynėse užsitikrino vietą 2018-ųjų pasaulio čempionate Rusijoje. Taigi sekmadienis Vilniuje nei anglams, nei lietuviams nieko nebelems.