galis mekelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „galis mekelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „galis mekelis“.

B grupė: viskas lietuvių rankose

Lietuviai, norėdami išvengti matematikos, turi laimėti prieš vokiečius. Antradienį po fantastiškos kovos triumfavo gruzinai. Lietuvos rinktinė 94:62 sutriuškino Ukrainos komandą. Trečiadienio lietuvių varžovai rungtynių išvakarėse 61:55 (16:17, 13:12, 14:9, 18:17) palaužė italus. Pastarieji rungtynes pradėjo 8:3, bet vokiečiai bemat išlygino rezultatą (8:8). Vienodi skaičiai švieslentėje degė ir po dviejų kėlinių (29:29). Atkakli kova vyko iki rungtynių pabaigos.
2017-09-06

Netikėtumas lietuvių grupėje: iki tol daužyti šeimininkai nugalėjo neklupusius vokiečius

Beviltiškais pralaimėjimais Europos čempionatą pradėjusi šeimininkų Izraelio rinktinė netikėtai nubaudė iki tol neklupusius vokiečius. Izraelio krepšininkai spurtavo ketvirtajame kėlinyje ir šventė pergalę 82:80 (23:18, 20:25, 14:26, 25:11). Šeimininkai rungtynes pradėjo 6:0, o 13-ąją minutę pirmavo 33:23. Vokiečiai varžovus „gaudė“ iki antrojo kėlinio pabaigos, o iniciatyvą tvirtai perėmė trečiojo pradžioje. 32-ąją minutę svečiai pirmavo 75:59. Tada Izraelio krepšininkai kilo į lemiamą šturmą.
2017-09-04

Prancūzai vos palaužė Vokietiją, kroatai – Izraelį

Europos krepšinio čempionato B grupės rungtynėse Prancūzijos rinktinė tik po atkaklios kovos 70:65 nugalėjo Vokietijos krepšininkus. Pirmoje rungtynių dalyje vyko atkakli kova taškas į tašką. Dažniausiai priekyje buvo Vokietijos krepšininkai, kurie po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 17:14, o įpusėjus mačui – 37:33. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau tęsėsi bekompromisė kova.