gabrielis tamasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabrielis tamasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabrielis tamasas“.

Ernesto Šetkaus rankose – dar vienas trofėjus

Izraelyje trofėjus skinantis Ernestas Šetkus iškovojo dar vieną. Šįkart vartininkas laimėjo šalies futbolo supertaurę. E. Šetkaus atstovaujama Haifos „Hapoel“ su Beer Ševos „Hapoel“ Netanijoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1), bet triumfavo po baudinių serijos. Komandos įvarčiais apsikeitė per dvi minutes pirmojo kėlinio viduryje. 24-ąją į savuosius vartus įsimušė E. Šetkaus komandos draugas Henas Dilmoni. 26-ąją rezultatą išlygino Gabrielis Tamasas.
2018-07-29

Komentaras: Geležinė rumunų gynyba atlaikė Italijos šturmą, o teisėjų šou tęsiasi

Šiandien Ciuriche savo ginklus surėmė mirtininkų grupės komandos – Italija ir Rumunija. Įtempto siužeto trilerį priminusios rungtynės baigėsi lygiosiomis, tad tiek vienos, tiek kitos šalies futbolininkai dar labiau susikomplikavo savo padėtį kovoje dėl kelialapio į ketvirtfinalį. Parodyk, kaip žaidi, pasakysiu, kas esi... Taip teigė publicistas Eduardo Galeano.