Izraelyje trofėjus skinantis Ernestas Šetkus iškovojo dar vieną. Šįkart vartininkas laimėjo šalies futbolo supertaurę.

E. Šetkaus atstovaujama Haifos „Hapoel“ su Beer Ševos „Hapoel“ Netanijoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1), bet triumfavo po baudinių serijos.

Komandos įvarčiais apsikeitė per dvi minutes pirmojo kėlinio viduryje. 24-ąją į savuosius vartus įsimušė E. Šetkaus komandos draugas Henas Dilmoni. 26-ąją rezultatą išlygino Gabrielis Tamasas.

Daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, tad teko mušti 11 metrų baudinius. Serijoje Haifos komanda nugalėjo 5:3. E. Šetkaus ekipos draugai neklydo. Beer Ševos futbolininkai neįmušė ketvirtojo baudinio, o penktą kartą smūgiuoti nebebuvo prasmės.

E. Šetkus šįkart pagrindinio vartininko poziciją užleido komandos draugui Ranui Kadoshui.