frantz kruger

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „frantz kruger“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „frantz kruger“.

V. Alekna turnyre Vokietijoje buvo antras

Sekmadienį Vokietijoje vykusiame pirmajame 2008 metų sezono „Aukso lygos“ lengvaatlečių turnyro etape antrąją vietą disko metimo rungtyje užėmė bei 16 įskaitinių taškų pelnė dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna. Lietuvos disko metiko rezultatas - 69,12 m. Turnyro nugalėtoju su tokiu pačiu rezultatu (69,12 m) tapo Azijos rekordą pasiekęs Ehsanas Hadadi (20 tšk.) iš Irano.
2008-06-02

Kaune triumfavo V. Alekna

Dukart olimpinis ir dukart pasaulio čempionas V.Alekna trečią kartą iš eilės laimėjo savo vardo geriausių pasaulio disko metikų turnyrą.Lietuvis geriausiu savo bandymu diską nusviedė 71,66 m. Antroje vietoje liko estas Gerdas Kanteris, diską nusviedęs 70,92 m ir nuo V.Aleknos atsilikęs 74 сm. Trečioji vieta teko lenkui Piotrui Malachowskiui, kurio diskas skriejo 66,61 metrus.Jau trečiasis Virgilijaus Aleknos vardo turnyras šiais metais buvo surengtas Kaune, Dariaus ir Girėno stadione.
2007-07-25

V. Alekna iškovojo pergalę Monte Karle

Rugpjūčio pabaigoje pasaulio čempionu tapęs Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna šeštadienį iškovojo pergalę ir geriausių šio sezono pasaulio lengvaatlečių varžybose "IAAF World Athletics Final" Monte Karle. 31 metų lietuvis diską nusviedė 68 m 30 cm. Antrąją ir trečiąją vietas, kaip ir pasaulio čempionate, užėmė atitinkamai Europos čempionas vengras Robertas Fazekašas (Robert Fazekas) ir baltarusis Vasilijus Kaptiuchas. Jie nuo nugalėtojo atsiliko atitinkamai 2 m 22 cm ir 2 m 45 cm.
2003-09-15

Virgilijus Alekna iškovojo pergalę ir finalinėse IAAF varžybose Monake

Šeštadienį Monake (Prancūzija) prasidėjusiose tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) sezono finalo varžybose pergalę disko metimo sektoriuje iškovojo Virgilijus Alekna. Olimpinis ir pasaulio čempionas Virgilijus Alekna įrankį nusviedė 68 m 30 cm ir 2 m 22 cm aplenkė pagrindinį savo varžovą šį sezoną vengrą Robertą Fazekašą.
2003-09-13

V. Aleknai - pasaulio čempionato auksas!

Disko metikas Virgilijus Alekna tapo pirmuoju pasaulio čempionu per visą Lietuvos lengvosios atletikos istoriją! Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykstančiose devintosiose pasaulio lengvosios atletikos pirmenybėse 31 metų olimpinis čempionas antradienį pranoko visus varžovus, nusviedęs diską 69 m 69 cm. "Labai džiaugiuosi. Esu laimingas, - po varžybų Lietuvos televizijai teigė V. Alekna. - Šie metai man buvo tikrai nelengvi.
2003-08-27

Pasaulio lengvosios atletikos pirmenybėse išdalinti dar trys medalių komplektai

Antradienį Paryžiuje (Prancūzija) vykstančiose IX planetos lengvosios atletikos pirmenybėse išdalinti pirmieji trys medalių komplektai. Pirmąjį aukso medalį pasaulio čempionatuose iškovojo 31 metų Sidnėjaus (Australija) olimpinių žaidynių nugalėtojas disko metikas Virgilijus Alekna, geriausiu - pirmuoju - bandymu finale įrankį nuskraidinęs 69 m 69 cm.
2003-08-27

IAAF reitinge disko metikas Virgilijus Alekna - antras, daugiakovininkė Austra Skutyjė - ketvirta

Tarptautinės mėgėjų lengvosios atletikos federacijos (IAAF) paskelbtame naujame planetos sportininkų reitinge antrąją vietą tarp pajėgiausių disko metikų išsaugojo 2000 metų Sidnėjaus (Australija) olimpinis čempionas Virgilijus Alekna (1276 tšk.). Lietuvį klasifikacijoje lenkia tik 1340 taškų turintis vengras Robertas Fazekašas (skliaustuose - ankstesnė lengvaatlečio vieta reitinge): 1. (1) Robert Fazekas (Vengrija) 1340 tšk.
2003-08-20

"Auksinės lygos" lengvosios atletikos varžybose Virgilijus Alekna buvo antras

Penktadienį (08.15) Ciuriche (Šveicarija) vykusiose tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) "Auksinės lygos" (Golden League) varžybose olimpinis čempionas Virgilijus Alekna diską nusviedė 68 metrus 95 centimetrus ir užėmė antrąją vietą. Pagerinęs asmeninį sezono rekordą Lietuvos disko metikas tik 19 cm nusileido sezono lyderiui, taip pat asmeninį rekordą pagerinusiam vengrui Robertui Fazekašui.Trečias penktadienį liko vokietis Larsas Riedelis (Larsas Rydelis) - 66 m 53 cm.
2003-08-16

IAAF reitinge disko metikas V. Alekna ir daugiakovininkė A. Skutyjė užima antrąsias vietas

Tarptautinės mėgėjų lengvosios atletikos federacijos (IAAF) paskelbtame naujame planetos sportininkų reitinge antrąją vietą tarp pajėgiausių disko metikų išsaugojo 2000 metų Sidnėjaus (Australija) olimpinis čempionas Virgilijus Alekna (1258 tšk.). Kaip ir anksčiau, lietuvį klasifikacijoje lenkia tik 1344 taškus turintis vengras Robertas Fazekašas (skliaustuose - ankstesnė lengvaatlečio vieta reitinge): 1. (1) Robert Fazekas (Vengrija) 1344 tšk.
2003-07-16

IAAF reitinge disko metikas V. Alekna ir daugiakovininkė A. Skutyjė išsaugojo 2-ąsias vietas

Tarptautinės mėgėjų lengvosios atletikos federacijos (IAAF) paskelbtame naujame planetos sportininkų reitinge 2-ąją vietą tarp pajėgiausių disko metikų išsaugojo 2000 metų Sidnėjaus (Australija) olimpinis čempionas Virgilijus Alekna (1258 tšk.). Lietuvį klasifikacijoje lenkia tik 1352 taškus turintis vengras Robertas Fazekašas (skliaustuose - ankstesnė lengvaatlečio vieta reitinge): 1. (1) Robert Fazekas (Vengrija) 1352 tšk.