Rugpjūčio pabaigoje pasaulio čempionu tapęs Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna šeštadienį iškovojo pergalę ir geriausių šio sezono pasaulio lengvaatlečių varžybose "IAAF World Athletics Final" Monte Karle. 31 metų lietuvis diską nusviedė 68 m 30 cm.

Antrąją ir trečiąją vietas, kaip ir pasaulio čempionate, užėmė atitinkamai Europos čempionas vengras Robertas Fazekašas (Robert Fazekas) ir baltarusis Vasilijus Kaptiuchas. Jie nuo nugalėtojo atsiliko atitinkamai 2 m 22 cm ir 2 m 45 cm. Penkiskart pasaulio čempionas vokietis Larsas Rydelis (Lars Riedel) liko ketvirtas. Jis diską nusviedė 65 m 74 cm.

V. Alekna toliausiai diską nusviedė pirmuoju bandymu. Antrasis Virgilijaus bandymas nebuvo įskaitytas, po trečiojo mėginimo lietuvio diskas nuskriejo 66 m 95 cm, o po paskutiniojo, ketvirtojo - 67 m 96 cm.

Varžybose dalyvavo aštuoni geriausi šio sezono disko metikai.