Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „world athletics“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „world athletics“.

Tokijo belaukiant: Eimantas Skrabulis – apie Lietuvos komandą žaidynėse ir sporto reformos įtaką

Beveik 30 procentų – tokią dalį Lietuvos olimpinės rinktinės Tokijo žaidynėse sudarys lengvaatlečiai. Nors 11 atstovų šioje sporto šakoje yra penkiais mažiau nei jų buvo Rio de Žaneire, šalies lengvosios atletikos federacijos vadovas Eimantas Skrabulis dėl to tragedijos nedaro: sumažėjo ir visai lengvajai atletikai skirtų kvotų olimpinėse žaidynėse skaičius. „Konkurencija pasaulyje yra išaugusi, o olimpinis ciklas buvo ne toks, koks visada.
2021-07-12

Lietuvos rekordą pagerinusi kūjo metikė: „Smagu pagaliau varžytis“

Prieš 2019 metų Lietuvos čempionatą kūjo metikė Agnė Lukoševičiūtė galėjo džiaugtis lietuvėms solidžiu asmeniniu rekordu – 55,20 m. Tąkart Palangoje 11 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti 22-ejų lengvaatletė įrankį nusviedė net 60,48 m, daugiau nei penkiais metrais pagerinusi šalies rekordą.
2021-05-10

Tokijo olimpiadoje galės varžytis su neutralia vėliava 10 rusų lengvaatlečių

Vasarą turinčioje prasidėti Tokijo olimpiadoje galės dalyvauti ne daugiau kaip 10 rusų lengvaatlečių, pasaulio lengvosios atletikos organizacijai „World Athletics“ po ketvirtadienį įvykusio tarybos posėdžio atkūrus savo Įgaliotųjų neutralių atletų (Authorised Neutral Athlete, ANA) programą.
2021-03-18

Olimpinis lengvaatlečių reitingas: kas žiemą kilo, o kas krito?

Mėnesio pradžioje vykęs Europos uždarų patalpų čempionatas tapo paskutiniu žiemos sezono startu, kuriame dėl patekimo į Tokijo olimpines žaidynes kovojantys lengvaatlečiai galėjo papildyti reitingo taupyklę. Iki dar 2019-ųjų vasarą prasidėjusių taškų rinkimo varžytuvių pabaigos sportininkus skiria vos keli startai, tad olimpinės rinktinės kontūrai darosi vis ryškesni.
2021-03-16

G. Kanteris vėl įveikė V.Alekną

Štutgarte (Vokietija) vykstančiose "IAAF World Athletics Final" varžybose disko metimo rungtyje estas Gerdas Kanteris antru bandymu diską nusviedė 66,54 m ir tapo nugalėtoju, pranešė "Infosport.lt". Virgilijaus Aleknos geriausias bandymas - pirmas - 65,94 m. Lietuvis užėmė antrą vietą. Estas laimėjo ir 30 tūkst. JAV dolerių piniginį prizą, lietuviui teko 20 tūkst. Trečias liko lenkas Piotras Malachowskis - 65,35 m ir 12 tūkst.
2007-09-22

V. Alekna iškovojo pergalę Monte Karle

Rugpjūčio pabaigoje pasaulio čempionu tapęs Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna šeštadienį iškovojo pergalę ir geriausių šio sezono pasaulio lengvaatlečių varžybose "IAAF World Athletics Final" Monte Karle. 31 metų lietuvis diską nusviedė 68 m 30 cm. Antrąją ir trečiąją vietas, kaip ir pasaulio čempionate, užėmė atitinkamai Europos čempionas vengras Robertas Fazekašas (Robert Fazekas) ir baltarusis Vasilijus Kaptiuchas. Jie nuo nugalėtojo atsiliko atitinkamai 2 m 22 cm ir 2 m 45 cm.